Sacma Grup: S-Transfer  | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Sacma Grup: S-Transfer 

Sacma Grup'un ilk mekatronik uygulaması olan servomotorlu tel besleyici S-Feed'in başarısının ardından, yeni S-Transfer artık hazır ve 6 aşamalı kalıp için, çap 4'ten çap 6'ya kadar mevcut.

Mekanik transfer Sacma hassasiyeti, çokluğu ve güvenilirliği ile takdir edilmektedir. Eşsiz tasarımı, malzeme kalitesi ve hassas konstrüksiyonla birlikte, en kısa parçalardan daha uzun olanlara kadar en geniş parça yelpazesinin yüksek hızda taşınmasına ve az bakım maliyetleri ile yıllar boyunca sabit bir performans sağlanmasına izin verir.

S-transfer, tüm bu özellikleri yeni ve önemli işlevlerle birleştirerek üretim verimliliğini ve kullanım kolaylığını artırıyor.
Ar-Ge ve endüstriyel üretim tarafından yapılan uzun süreli testlerden sonra Sacma, S-Transfer için, mekatronik uygulamaların tipik esnekliği ve kullanıcı dostu kullanımıyla birlikte geleneksel versiyonun aynı güvenilirliğini garanti edebilmektedir.
S-transfer, çoklu istasyon başlıkları için dünya çapında bir referans haline gelen bir başyapıtın doğal evrimidir.

S-Transfer'in kullanıcı dostu yatkınlığı hakkında: Sadece SC Matic kontrol paneli aracılığıyla operatör, bireysel açılma ve kapanma süresini ve hızını, kenetleme kuvvetini, yanal hareket zamanlamasını ayarlayabilir, herhangi bir parça şekli için taşıma koşullarını optimize edebilir ve makinenin üretimi mümkün olan en yüksek hızda çalışmasını sağlayabilir.

Sacma Winning Technologies ® 'in bu yeni kilometre taşı ürününün başlıca artıları şöyledir:

1) Değişim süresinin azaltılması. Transferin kurulumu, ürün kodu operatör panelinden yüklenerek yapılır. Yaklaşık 20 dakika tasarruf sağlar.
2) Yeni ürün için manuel müdahale olmaksızın kurulum işlemlerinin kolay ve kullanıcı dostu olması. Parmakların açılma ve kapanma açıları dokunmatik ekran panelinden ayarlanır.
3) Program menüsünde bulunan tüm açma ve kapama bölümleri (normal, hızlı ve ultra hızlı) ile çok yönlülük sağlar.
4) Parmağın içindeki parçanın varlığının denetimi. SC800 mekanik transfer seçeneğiyle aynı işlevi sunar.
5) Mekanik transferde parmakları açmak için pnömatik sistem seçeneğinin yerini alan S-transferde bulunan tüm parmakların bağımsız açma fonksiyonu ile daha yüksek esneklik kazandırır.
6) Volan için kullanılan rejeneratif tahrik sayesinde güvenlik açısından; elektrik kesintisi durumunda herhangi bir hasar problemi yoktur.
7) Her bir parmak çiftinin kapatma kuvveti, kapama kuvvetinin tüm parmaklar için aynı olduğu geleneksel pnömatik sistemin yerini alarak, operatör panelinden ayrı ayrı ayarlanabilir.
8) Dokunmatik ekran panelinden tanımlanan enine hareketin herhangi bir manuel müdahale olmaksızın zamanlaması.
9) Stabilite ve dayanıklılık, lineer motorların sıcaklığını optimum koşullarda tutan bir soğutucu tarafından da sağlanmaktadır.

Tüm transfer ayarları PLC'de saklanır ve gelecekte aynı parça üretilirken otomatik olarak uygulanır. Mükemmel bir tekrarlanabilirlik ve hızlı kurulum avantajı, aktarımı yeni nesil teknisyenler tarafından kullanılmasını çok kolay ve sezgisel hale getirir.

S-Transfer ayrıca farklı işlevler için servo motorların uygulanmasındaki Ingramatic deneyimiyle sinerjinin bir sonucudur. Bu paylaşılan deneyim, yeni projelerin "pazara sunulma süresini" azaltırken, ürünün güvenilirliğini de ilk günden itibaren sağlar.
S-transfer 6 kalıplı parça şekillendiriciler modelleri de mevcuttur; SP59, SP570 ve SP570WF900.