SPIROL’dan Split Seam – Fazladan Açıklıklı Kompresyon Sınırlayıcı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

SPIROL’dan Split Seam – Fazladan Açıklıklı Kompresyon Sınırlayıcı


  SPIROL, geniş ürün yelpazesine yeni CL220 Split Seam - Ekstra Açıklık Kompresyon Sınırlayıcıyı ekledi. Kalıp sonrası takılan Kompresyon Sınırlayıcı, geniş delik toleranslarını barındırmak için esnek bir çapa sahip ve faça serbest durumdayken kenetlenmeyi önlemek için tasarlanmıştır. 

  Kurulum sırasında oluşan yay kuvveti, sınırlayıcının plastik tertibat içinde kendi kendine tutunmasını sağlar. CL220, takıldıktan sonra cıvata çapı üzerinde minimum 1 mm açıklık sağlar; SPIROL’ün CL200 Split Seam Kompresyon Sınırlayıcısının sağladığından 0,5 mm daha fazla boşluk oluşur. Daha geniş iç çap (ID), denizcilik, otomotiv, madencilik ve endüstriyel imalat gibi yüksek derecede korozif uygulamalar için 1000+ saate kadar tuz püskürtme koruması sağlayan bir çinko alaşımlı termal difüzyon kaplaması olan ArmorGalv®'in koruyucu kaplamasını da barındırır. ArmorGalv®'in faydaları arasında Sınırlayıcı üzerinde önemsiz yüzeylerin olmaması ve tüm iç çapın tam kaplama ve koruma alması yer alır. 

 SPIROL, farklı sıkıştırma yüklerini, konum toleranslarını ve kurulum yöntemlerine yardımcı olmak için çeşitli şekillerde işlenmiş Sıkıştırma Sınırlayıcılarını sunuyorr. Standart şekillendirilmiş Kompresyon Sınırlayıcılar; CL200 Serisi Split Seam, CL220 Split Seam - Ekstra Açıklık, CL350 Split Seam - Ağır Duvar, CL400 Split Seam - Oval, CL460 Kalıplı - Oval ve CL500 Serisi Kalıplanmış tasarımlar. Standart işlenmiş seçenekler ise; CL600 Alüminyum ve CL601 Başlı Alüminyum Kompresyon Sınırlayıcılar ve CL800 Pirinç ve CL801 Başlı Pirinç Kompresyon Sınırlayıcıları içermektedir.