NORMA Group’dan Denizaltı Elektrik ve Fiber Optik Hortum Kelepçeleri | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

NORMA Group’dan Denizaltı Elektrik ve Fiber Optik Hortum Kelepçeleri  


  NORMA Group, Norveç Kuzey Denizi'ndeki bir açık deniz balık çiftliği sisteminin elektrik ve fiber optik bağlantılarını  ABA Original SMO hortum kelepçeleri ile donatıyor. Kelepçeler, Tromsø sahilinin 40 kilometre dışında kullanılacak ve deniz altı kablo bükme sınırlayıcı sisteminin önemli bir unsurunu oluşturacak. Kelepçeler, kabloların  birbirine dolaşmasına karşı koruma contasını sağlamlaştırmak için kullanılacaktır. 
 
  NORMA Group CEO'su Dr. Michael Schneider; "Bu sipariş, ürünlerimizin zorlu hava koşullarında bile kullanılabileceğini gösteriyor" dedi. “Hortum kelepçelerimiz Kuzey Denizi'nde kullanılacak ve elektrik ve fiber optik teknolojisinin tedarikine katkıda bulunacak. Bu siparişle 25 yıldan fazla bir süredir var olan müşteriyle ortaklığımızı daha da genişlettiğimiz için özellikle mutluyuz. "
 
  Uzun süredir NORMA Group müşterisi olan, petrol ve balıkçılık gibi endüstrilerde işletme ve bakım için hizmet ve ürün sağlayan Norveçli bir tedarikçi olan  TESS, deniz altı kablo bükülme önleyicileri için ABA Original SMO kullanıyor. Elektrik ve fiber optik kabloların kıvrımlarında, kelepçeler olası kablo bükülmelerini önleyip sızdırmazlık sağlıyorlar. Önümüzdeki 20 yıl boyunca, ABA Orijinal SMO hortum kelepçeleri, yüksek su basıncı altında, açık deniz balık çiftliği sistemine elektrik ve fiber optik tedarikini destekleyecektir. Müşteri halihazırda su altında hortum kelepçelerini takmış bulunuyor.
 
  ABA Original SMO, SMO 254 malzemeden yapılmıştır.

SMO 254, paslanmayan ve çukurlaşma, çatlak korozyonu ve çeşitli gerilme korozyonu türlerine karşı maksimum direnç sağlayan östenitik bir paslanmaz çeliktir. Bu nedenle ABA Original SMO, özellikle deniz suyu tesisleri ve kimya ve gıda işleme endüstrilerindeki tesisler ve gemi yapımı gibi son derece zorlu ortamlarda kullanılmaktadır.