Fastener Fair USA Kasım 2021’e ertelendi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair USA Kasım 2021’e ertelendi


 Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamiyle bağlantı elemanı tedarik zincirine adanmış tek fuar olan Fastener Fair USA, 22-24 Haziran 2021 için planlanan sergiyi erteleme kararını bugün duyurdu. Etkinlik 8-10 Kasım 2021 (Konferans: 8 Kasım | Expo Hall: 9-10 Kasım) Cleveland, Ohio'daki Huntington Kongre Merkezi'nde yapılacak.
 

Reed Exhibitions Grup Başkan Yardımcısı Marie Brown; "COVID-19 salgınının kapsamlı bir şekilde izlenmesi ve görüş alış verişinde bulunulmasının ardından, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın iyiliği en yüksek önceliğimiz olduğundan bu kararı aldık," dedi. "Sektöre hizmet etmek, sadık katılımcılarımızı desteklemek ve katılımcılarımızın ihtiyaç duydukları çözümleri bulmalarını sağlamak için canlı etkinliği bütünleyecek ek kanallar ve dijital araçlar geliştiriyoruz."
Bağlantı elemanları endüstrisinin tüm alanlarını kapsayan Fastener Fair USA, endüstri trendleri hakkında gerçek içgörüler ve bu sektördeki en son gelişmeler hakkında temel bilgiler sağlar. Sergi, bağlantı elemanı ve sabitleme teknolojisi üreticileri, toptancıları, distribütörleri ve tedarikçileri için uluslararası bir platformdur.

 Ek olarak, Fastener Fair USA, Connector365'i Mayıs 2020'de piyasaya sürdü.
 Connector365, yıl boyu sürecek bir çevrimiçi platform, bir düşünce liderliği havuzu ve sektör uzmanlığıdır. Platform, önde gelen tedarikçilerin gösteri dizininde arama yapmak, bağlantı elemanı güncel sektör haberlerini yakalamak ve sektör ortaklarımıza ilişkin son gelişmelerden haberdar olmak için kullanılabilir.  

 Fastener Fair USA Etkinlik Direktörü Bob Chiricosta; "Önümüzdeki aylarda Fastener Fair USA, daha fazla 365 dijital tanıtım fırsatı ile katılımcılar ve sektör profesyonelleri için önemli ölçüde geliştirilmiş bir Connector365 platformu sunacak" dedi.
Kuzey Amerika'nın en büyük üretim merkezlerinden biri olan Cleveland, Ohio'da düzenlenen Fastener Fair USA, endüstri yeniliklerinin kapsamlı sergisi ile teknik konferans oturumları, gösterileri ve meslektaşlar ve sektör uzmanlarıyla bağlantı kurma fırsatlarını bir arada sunar.