Fastener Fair Mexico 2021 Ekim’de yapılacak  | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair Mexico 2021 Ekim’de yapılacak 

 

Fastener Fair Mexico organizatörü Reed Exhibitions Mexico, 29 ve 30 Haziran'da yapılması planlanan etkinliğin Mexico City Centro Citibanamex'te 13 ve 14 Ekim 2021'e ertelendiğini duyurdu. Bu karar, mevcut sağlık koşullarındaki evrilmeye göre alınmış bulunuyor.
Şov Direktörü Javier Garcia, duyuru ile ilgili olarak şunları söyledi: “Mevcut sağlık senaryosu nedeniyle Meksika Bağlantı Elemanı Fuarı'nı Ekim'e taşıma kararı aldık. Meksika Hükümeti tarafından açıklanan aşılama takvimi, endüstri ortaklarımızdan gelen geri bildirimler ve yılın ikinci yarısında bir tür normalliğe geri dönme tahminleriyle, Ekim ayına ertelemenin mümkün olan en iyi eylem olduğunu düşünüyoruz. Bu kararın, daha güvenli bir ortamda yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için daha verimli bir iş ortamı sunacağını umuyoruz."

Müdür ayrıca, etkinliğe katılan herkesin sağlık ve güvenliğinin bir numaralı öncelik olduğunu vurguladı: “Uluslararası uzmanlarla birlikte güvenlik ve hijyen önlemleri ve protokolleri üzerinde çalışıyoruz. Yüz yüze görüşmelerimizi herkes için güvenlikli ve huzurlu bir çerçevede yapabileceğimize eminiz.

Fastener Fair Mexico, üreticiler, toptancılar, distribütörler ve kullanıcılar arasında başarılı iş ilişkileri kurmak için bir platforma sahip, bağlantı ve sabitleme teknolojilerine adanmış tanınmış bir uluslararası portföyün parçasıdır. “Sektörün ayakta kalmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz; Bu nedenle, yıl boyunca konferanslar, zirveler, ürün demoları ve sanal iş toplantıları gibi sektördeki işleri yeniden canlandırmaya yönelik farklı dijital etkinlikler sunacağız ”dedi.

Reed Exhibitions tüm katılımcılara, ortaklara, ziyaretçilere, tedarikçilere, medyaya ve personele teşekkür eder. Garcia, “Onların güvenleri ve destekleri bizi daha da sağlam bir iş deneyimi oluşturmaya sevk ediyor. Fastener Fair Mexico 2021, endüstrinin ilerlemesini devam ettiren kaliteli bir etkinlik olacak,” dedi.