Fastener Fair Stuttgart 2021 ertelendi
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Fastener Fair Stuttgart 2021 ertelendi

9. Uluslararası Bağlantı Elemanları ve Sabitleme Endüstrisi Fuarı 9 - 11 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Almanya'nın Stuttgart şehrinde gerçekleştirilecek.

Mack-Brooks Exhibitions, Almanya'daki Stuttgart Fuar Alanı'nda 18-20 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilmesi planlanan Stuttgart Bağlantı Elemanları Fuarı'nın ertelendiğini duyurdu. Bir sonraki fuar, 9 - 11 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Almanya'nın Stuttgart şehrinde gerçekleştirilecek.  Bu karar, devam eden Covid-19 salgını ışığında ve geçtiğimiz haftalarda ve aylarda tüm katılımcı ve ziyaretçilerle yapılan görüşmelerin ardından alındı. Stuttgart Bağlantı Elemanları Fuarı'nın gerçek uluslararası karakteri nedeniyle, devam eden seyahat kısıtlamaları konusundaki belirsizlikler de bu karara katkıda bulunan bir faktördü.

Organizatör Mack-Brooks Exhibitions adına Stuttgart Bağlantı Elemanları Fuarı Portföy Direktörü Liljana Goszdziewski duyuru hakkında şunları söyledi: “Tüm katılımcılarla yapılan kapsamlı görüşmelerin ardından Stuttgart Bağlantı Elemanları Fuarı'nı Kasım ayına erteleme kararına geldik. Daha fazla kilitlenme ve seyahat kısıtlamalarını kapsayan Covid-19 salgını nedeniyle mevcut uluslararası gelişmelere dayanarak, bu aşamada ertelemenin en sorumlu karar olduğuna inanıyoruz. Bu erken duyuru, umarım COVID-19'un etkisinin dünya çapında stabilize olması için zaman tanıyacak ve bunu yapmak güvenli olduğunda etkinliğin küresel bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisini tekrar bir araya getirmedeki kritik rolünü sürdürebilmesini sağlayacaktır. "
Ardından Mack-Brooks Exhibitions, Kasım ayında aynı tarihlerde gerçekleştirilmesi planlanan İtalya Bağlantı Elemanları Fuarı'nın, her iki fuarın katılımcı ve ziyaretçi açısından çakışması nedeniyle erteleneceğini duyurdu.