Simpson Strong-Tie’dan yeni SDPW Deflektör vidası | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Simpson Strong-Tie’dan yeni SDPW Deflektör vidası

Tasarlanmış yapısal konektörler ve bina çözümlerinde lider olan Simpson Strong-Tie, yük taşımayan, tam yükseklikte bölme duvar üst plakalarını desteklerken  konektör gıcırtısız dikey hareketler için kirişlere bağlamak üzere tasarlanmış Strong-Drive® SDPW Deflektör vida bağlantı elemanlarının tanıtımını yaptı.

Yenilikçi bir polimer manşona sahip olan SDPW, hem yanal direnç hem de duvarlara kiriş ile sapma kabiliyeti sağlayan güçlü bir bağlantı oluşturur. Atmosferik ve yükleme koşulları, bir yapıya çeşitli kuvvetler uygulayabilir ve SDPW, alternatif donanım çözümleriyle yaygın olarak ilişkilendirilen gıcırtıları önlerken duvarda dikey harekete izin verir.

3½”, 5″ ve 6″ uzunluklarda mevcut olan SDPW Deflektör vidaları, yüklenicilerin, üst plaka montaj ile kiriş arasında 1/2” boşluğa (3½” vida kullanarak) veya 1” boşluğa (5″ veya 6″ vida kullanarak) kadar yönetmesine olanak tanır. Ek olarak, dahil edilen ofset sürücü uç, vidayı, yukarı ve aşağı doğru sapmaya olanak sağlayarak 3/4 polimer manşonlu vidayı takar.

Simpson Strong-Tie Fastening Systems'in başkan yardımcısı Ed Sutt, "SDPW Deflektör vidası, basit kurulumla sağlam, gıcırtısız bir bağlantı sağlamak için tasarlanmıştır" diyor. "Sadece önceden delin, vidayı takın, bitti. Donanımın konumlandırılması veya birden fazla bağlantı elemanına ihtiyaç yoktur - yüklenicilere, yük taşımayan duvarları üst plakalara ve kiriş tertibatlarına bağlamak için diğer çözümlere zarif bir alternatif sağlar. "

Tek vidalı kurulum, SDPW'yi yoğun yükleniciler için verimli bir bağlantı elemanı haline getirmekle kalmaz, polimer manşon, duvarlar, üst plakalar ve kirişler arasındaki metal üzerine metal bağlantılardan kaynaklanan gıcırtılarla ilişkili maliyetli iadeleri ortadan kaldırır. SDPW Deflektör vidaları da önerildiği gibi takıldığında I-kirişleri yarmaz.

SDPW deflektör vidasının ek özellikleri şunlardır:

•    Tek üst plaka, yerleşik üst plaka ve çift üst plaka dahil olmak üzere çok çeşitli üst plaka konfigürasyonları için 3½”, 5″ ve 6″ uzunluklarda mevcuttur
•    Bağlantı elemanları siyah E-coat® kaplamaya sahiptir ve şantiyede kolay tanımlama için uzunluğa göre renk kodlu olarak gelen polimer  manşonlarla birleştirilmiştir.
•    Bağlantı elemanları, altı loblu ofset sürücü uç ve ⅜” ön delme uç ile paketlenir
•    Baş üstü kurulumları kolaylaştırmak için 18” uç uzantı mevcuttur (ayrı satılır)
•    Eksiksiz bir duvardan kafes kirişe sabitleme çözümü için taşıyıcı duvarlara yönelik Strong-Drive SDWC Truss vidamızla birlikte kullanın