CONDAT, KEMNO’yu Satın Alıyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

CONDAT KEMNO’yu Satın Alıyor

CONDAT SA ve KEMNO, CONDAT'a İtalyan merkezli KEMNO şirketinin mülkiyetini veren anlaşmanın yapılış tarihini belirledi. 

1854 yılında kurulan ve merkezi Fransa'da (Lyon yakınlarında) bulunan CONDAT, çok çeşitli yağlayıcılar formüle etmekte ve üretmektedir. Misyonu: endüstriyel müşterileri ve ortakları için üretim süreçleri boyunca sürdürülebilir katma değer yaratmak. Çoklu uzman olarak grup, tel çekme, tünel açma, dövme, cam, talaşlı imalat, ısıl işlem, endüstriyel bakım gibi geniş bir uygulama yelpazesine adanmış yüksek performanslı yağlayıcılar sayesinde dünya çapında tanınmıştır... CONDAT grubu, sorumlu performans ana hedefiyle, performanstan veya kullanıcıların güvenliğinden ödün vermeden çevresel etkileri azaltılmış yağlar geliştirir.

 KEMNO, CONDAT gibi bir aile şirketidir. 2004 yılında NOVATI kardeşler tarafından kurulan İtalyan firma, temiz ve çözünür soğutucuların üretiminde uzmanlaşmıştır. Esas olarak soğuk dövme işinde aktif olan KEMNO ayrıca metal işleme sıvıları, bakım yağları ve gresleri, söndürme yağları da sunmaktadır. KEMNO, OEM ve takım tedarikçileri arasındaki süregelen ortaklık sayesinde, yağlayıcılar ürün gamı, takım ömrünü artırma ve yağ tüketimini azaltma kabiliyeti nedeniyle İtalyan pazarında bir referanstır. 

Bu satın alma parlak bir umut vaat ediyor ve 2 şirket arasındaki sağlam ortak değerlere dayanıyor: müşteri memnuniyeti, performans ve yenilik. Bu nedenle 2 şirkete fayda sağlayacaktır. Birincisi, KEMNO'ya uluslararası ve istikrarlı bir gruba dayalı olarak genişlemesi için yeni araçlar vererek. İkincisi, CONDAT Group'un İtalya'da özellikle bağlantı elemanı ve işleme endüstrisindeki çeşitlendirme stratejisini güçlendirmesine izin vererek. Bu birleşmede önemli sinerjiler iş başında olacak.

CONDAT grubu, bu yeni anlaşmadaki taahhüdünün kanıtı olarak, CONDAT ITALIA adında %100 bir yan kuruluş oluşturarak bu girişimi resmileştirmeye karar verdi. Şirket, yerel olarak sürekliliği ve optimum hizmet kalitesini garanti etmeyi taahhüt edecektir. Her iki serinin birbirini tamamlayıcı olmasıyla, İtalyan müşteriler, uygulama alanı ne olursa olsun, özel ihtiyaçlarına adanmış en geniş yağlayıcı seçeneklerinden yararlanacaklar. Ayrıca, yüksek teknoloji laboratuvarı ile güçlü hizmetler ile en rekabetçi ve güvenilir fiyatlandırma elde edeceklerdir.