Fastener Fair USA ile Int.Fastener Manufacturing Exhibition birleşti | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair USA ile Int.Fastener Manufacturing Exhibition birleşti

Fastener Fair USA, Uluslararası Bağlantı Elemanı İmalat Fuarı'nın (IFME) sahipleri olan Uluslararası Bağlantı Elemanı Makinaları ve Tedarikçileri Derneği (IFMSA) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Çok yıllı anlaşma kapsamında, 2021 Uluslararası Bağlantı Elemanı İmalat Fuarı, 22-24 Haziran 2021 (Konferans: 22 Haziran | Sergi Salonu: 23-24 Haziran), Cleveland, Ohio'daki Huntington Convention Center'da planlanan 2021 sergisinden başlayarak Fastener Fair USA'ya katılacak.

Fastener Fair USA Etkinlik Direktörü Bob Chiricosta, "ABD Bağlantı Elemanları Fuarı'nın resmi Sınırsız Sorumlu Ortağı olarak IFMSA'yı kucaklamaktan mutluluk duyuyoruz," dedi ve "Uluslararası Bağlantı Elemanı İmalat Fuarı üyeleri ve katılımcılarını 2021'deki etkinliğimizin bir parçası olarak dahil etmekten heyecan duyuyoruz."

Bağlantı elemanları ve hassas şekillendirilmiş parçaların üretimi için teknolojiye odaklanan Uluslararası Bağlantı Elemanı İmalat Fuarı (IFME), Cleveland'daki Fastener Fair USA 2021'deki fuar alanına dahil edilecek.
IFMSA İcra Direktörü Ray Zirkle, “IFMSA, Fastener Fair USA ile ortak olmaktan onur duyar. Üyelerimiz ve alıcılarımız karma fuarlardan büyük değerler elde edecekler,” dedi. IFMSA Satış Direktörü Doug Zirkle, "İki gösterinin birleşimi, bağlantı elemanı makinelerini, üretimi, dağıtımı ve son kullanıcıları kapsamlı bir etkinlik için bir araya getiriyor," diye ekledi.

Cleveland ve Detroit'teki son derece başarılı etkinliklerin ardından üçüncü Fastener Fair USA, 22-24 Haziran 2021'de Cleveland'ın Huntington Kongre Merkezi'ne geri dönüyor (Konferans: 22 Haziran | Sergi Salonu: 23-24 Haziran). Dinamik etkinlik, gün boyu süren bir eğitim programı ve fabrika turunu, ardından bağlantı elemanı endüstrisinin tüm yelpazesine (üretim, işleme ve dağıtım) yönelik verimli bir iki günlük fuar içeriyor.

Etkinlik Başkan Yardımcısı Kate Scott, "IFME ve Bağlantı Elemanı Fuarı ABD birlikte, bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisi etkinlik döngüsüne yeni bir yaklaşım getiriyor" dedi. “Bu stratejik işbirliği, tüm katılımcılar için değer artırarak yeni ve daha fazla katılımcıyı çekecek. Cleveland, bunun gerçekleşmesi için mükemmel bir ortam. "

IFMSA, Bağlantı Elemanları Eğitim Enstitüsü, Kuzey Kıyısı Bağlantı Elemanları Derneği, Bağlantı Elemanları Endüstrisindeki Kadınlar, Bağlantı Elemanları Endüstrisi Koalisyonu ve Genç Bağlantı Elemanları Uzmanları dahil olmak üzere Fastener Fair USA ile ortaklık yapan bir düzineden fazla endüstri kuruluşunun saflarına katılıyor.