Wire 2022 için Yeni Tarih Belirlendi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Wire 2022 için Yeni Tarih Belirlendi

Önde gelen uluslararası ticaret fuarları Wire and Tube 2020'nin mevcut COVID-19 enfeksiyon durumu nedeniyle iptal edilmesinin ardından, sonraki fuar 9-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

Wire / Tube & Flow Technologies Proje Direktörü Daniel Ryfisch, "Katılımcıları ve ziyaretçileri Düsseldorf'ta yeniden bizzat karşılamayı dört gözle bekliyoruz" diyor. "Corona, dijitalleşmenin birçok avantaj getirdiğini gösterdi. Ancak kişisel toplantıların, sohbetlerin ve bağlantıların yerini alamaz".

Başlangıçta 30 Mart - 3 Nisan 2020 için planlanan wire and Tube, COVID-19 ile ilgili ertelemeye kadar rekor bir seyir izledi. İlkbaharda katılımcılardan ve ziyaretçilerden gelen kayıt sayısı tüm beklentileri aştı. Daniel Ryfisch, "Bizim için bu, burada Düsseldorf'ta tel, kablo ve boru endüstrisi için 1 numaralı ticaret fuarlarına sahip olduğumuza dair başka bir sinyal ve yenilenmiş bir onaydı", diye açıklıyor .

Her zaman olduğu gibi, wire 9 ila 17 numaralı salonlara ve Tube, 1 ila 7.0 numaralı salonlara yerleştirilecektir. Wire and Tube 2022'ye katılmak isteyen şirketler Mart 2021'in sonundan itibaren kayıt olabilirler. Resmi son kayıt  tarihi 2021 yaz ve kesin tarihler Messe Düsseldorf tarafından daha sonraki bir tarihte duyurulacak.