BERARDI Bağlantı Elemanları: Beşinci Nesil | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

BERARDI Bağlantı Elemanları: Beşinci Nesil

“Kardeşim Francesco’nun çocukları Anastasia ve Cesare Augusto’nun Berardi’de bize katıldığını bildirmekten büyük mutluluk duyuyorum.
Anastasia pazarlama ofisinde, Cesare ise Lojistik departmanında çalışıyor. Diğer yeğenim Bernardino, zaten bir süredir teknik ve satış ofislerinde çalışmaktaydı.
Böylesi özel zamanlarda, Berardi' 'aile hikayesine' sizlerle birlikte katkıda bulunma kararlılığına ve tutkusuna güven duyuyorum”.

Bu, CEO Giovanni Berardi'nin Berardi Group çalışanlarına alışılmış sade ve net üslubuyla gönderdiği mesajdır. Kardeşi Francesco ile birlikte, 1919'da Giulio Berardi tarafından kurulan şirketin istikrarlı bir şekilde genişlemesini sağladı. İki kardeş, 2017 yılında İtalyan topraklarında 12 şube, üç yan kuruluş (Vibolt, Vitman ve VIBF) ve hatta Fas'ta uluslararası bir şube açarak şirketin büyümesini ve pazarda lider olmasını sağladı. 

Şirket günümüzde endüstriyel sinerjilerini genişletmeye ve derinleştirmeye devam etmekte, esnek ve dinamik çalışma yaklaşımı ile uluslararası pazarı keşfetmektedir. Berardi’nin gelişiminin anahtarı, özel teknik ve lojistik destekle stokta hazır ürün yelpazesini genişletmesidir.

İşletmeler bir nesilden diğerine geçtiğinde, hayatlarının farklı aşamalarındaki insanlar kendilerini farklı motivasyon seviyeleri ve mesleki başarı ile bir arada bulurlar. Üçüncü nesillerdeki aile şirketleri toplamın yalnızca %13'ünü temsil ederken, yalnızca %4'ü dördüncü kuşakta yer alıyor. Berardi, beşinci kuşağa ulaşan çok az sayıdaki firmalar arasındadır.

CEO, “Şirketimiz, dinamik bir miras, sürekli gelişen bir süreçtir; modern işletmelerin gereksinimlerine yanıt veren bir iş modelini korumak için tarihsel köklerini korumanın yanında, her bir kişinin getirdiği enerji ve yenilik kadar bilgi birikimi ve kişiler arası ilişkiler de önemlidir.” diye altını çizdi. Beşinci nesil, Berardi Şirketler Grubu'nun tarihini yazmaya devam edecek.