SPIROL'den , Plastikler için Yeni Kalıplı Alüminyum Dişli Geçmeler | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

SPIROL. Plastikler için Yeni Kalıplı Alüminyum Dişli Geçmeleri Piyasaya Sürüyor 

SPIROL, plastik montajlar için yeni, yüksek performanslı bir Kalıplı Geçme serisini sunmaktan mutluluk duyar. 63 Geçişli Delik Geçme Serisi ve 65 Kör Uç Geçme Serisinin sağlam tasarımı, yüksek çekme (çekme) kuvveti elde etmek için radyal alt kesmelerle dengelenmiş, tork direncini en üst düzeye çıkarmak için birden fazla sarmal tırtıl bandından oluşur. Bu Kalıplı Geçme Parçalar, plastik enjeksiyondan önce kalıp boşluğuna yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır ve geçmelerin dış çapındaki tutma özelliklerine sınırsız plastik akışı nedeniyle olağanüstü performans sunar.

Bu hafif, kurşunsuz Plastikler için Dişli Geçmeler, en iyi mukavemet, korozyon direnci, işlenebilirlik ve maliyet kombinasyonunu sağlayan 2024 kalite alüminyumdan üretilmiştir. Seri 63 ve Seri 65 Kalıplı Geçmeler kurşunsuz olup pirinçten %40 daha güçlüdür ve pirinçten üretilen aynı Geçmenin 1/3'ü ağırlığındadır. Standart metrik diş boyutları M4, M5, M6 ve M8'i içerir ve standart inç dişli boyutları 8-32, 10-24, 1 / 4-20 ve 5 / 16-18'i içerir.

SPIROL, belirli performans ve kurulum gereksinimlerini karşılamak için Pres-In, Self-Tapping, Heat / Ultrasonic ve Molded-In stilleri dahil olmak üzere kapsamlı bir  Plastikler için Geçme serisi sunuyor! Plastikler için Geçme tasarımı kılavuzunun tamamı için SPIROL Plastikler için Geçmeler, Geçmelerde kullanan plastik bileşenler için tasarım yönergeleri, uygun kurulum yöntemleri ve performans testi parametreleri hakkında SPIROL.com'da daha fazla bilgi ednebilirsiniz.

SPIROL'u bir sonraki projenizin tasarım aşamasına dahil ettiğinizde onların Uygulama Mühendisleri, plastik tertibatınız için sadece en uygun maliyetli Dişli Ek Parçayı tavsiye etmekle kalmayacak, aynı zamanda tasarlanmış bağlantı elemanları ve tertibatınız arasında kritik tasarım tavsiyelerinin yapılmasına da yardımcı olacaktır.

# # #
SPIROL INTERNATIONAL CORPORATION, Sarmal Yaylı Pimler, Yivli Yaylı Pimler, Yekpare Pimler, Disk Yaylar, Hizalama Dübelleri ve Burçlar, Ara Parçalar, Sıkıştırma Sınırlayıcılar, Plastikler için Dişli Geçmeler, Hassasiyet Şimleri ve Kurulum Ekipmanlarını içeren sabitleme ve birleştirme için çeşitli mühendislik bileşenlerinin önde gelen üreticisidir. SPIROL, aşağıdaki 4 kıta ve 12 ülkede erişilebilir: Brezilya, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Fransa, Almanya, Meksika, Polonya, Güney Kore, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri. 1948'den beri SPIROL, dünyanın önde gelen üreticilerine sabitleme, birleştirme ve montaj konularında teknik uzmanlık sağlamaktadır.