TONEJI, SUPER COAT ile denizaşırı altyapı sektörünü hedefliyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

TONEJI. SUPER COAT ile denizaşırı altyapı sektörünü hedefliyor

TONEJI (Ibaraki), geliştirilmekte olan yüzey teknolojisi "TONEJI SUPER COAT" için 5000 saatlik tuz püskürtme testini (SST) geçerek yüksek korozyon direnci göstermiştir. Denizaşırı altyapı geliştirme pazarını hedefleyerek, süper kaplamalı gevşemeyi önleyen "D-LOCK" cıvatasının iş geliştirmesini teşvik edecekler.

SUPER COAT, son kat sıcak daldırma çinko-kalay alaşımı kaplama olan şirketin orijinal yüzey teknolojisi olup güneş enerjisi üretimi gibi ağır tuz hasarına yönelik bir kaplama teknolojisi gelişimini teşvik ediyorlar ve geçen yıl yurtiçi ve Güneydoğu Asya fuarlarında sergileyip performans reklamını yaptılar.

Bu yıl Nisan ayında 5000 saatlik tuz püskürtme testi (SST) tamamlandı. Gelecekte, bir kilit işlevi vardır ve mükemmel işlenebilirlik için iki parçalı bir yapıya sahiptir.

"D-LOCK" gibi ana ürünlerle birleştirerek tam ölçekli satışlara başlandı. Süper kaplama ürünleri açık sarı renkte olacaktır.

Denizaşırı altyapı geliştirme pazarı, süper kaplama ürünleri için bir satış noktası olarak düşünülmelidir. "D-LOCK", inşaat süresinin kısaltılmasına ve inşaat maliyetlerinin düşürülmesine katkı sağlayabileceği için iç inşaat pazarına hakim olan bir üründür. İç pazarda büyüyen ürün, yeni talep oluşturmak için Japon genel müteahhitlerinin büyüdüğü Güneydoğu Asya gibi denizaşırı altyapı pazarlarına da sunulacak.