Acument , Southco 2019 TORX® Sürücü Sistemleri Ödülünü kazandı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Acument Global Technologies. Southco 2019 TORX® Sürücü Sistemleri Ödülünü Kazandı

Southco, Inc., önde gelen mekanik bağlantı teknolojisi tedarikçisi Acument Global Technologies, Inc.'in (Acument), bağlantı elemanları için TORX® Tahrik Sistemi Dünya Sınıfı Kalite Ödülünün 2019 kazananı olarak arka arkaya üçüncü kez Southco'nun Honeoye Falls, New York tesisini seçtiğini duyurdu.

Bağlantı endüstrisindeki en büyük ve en uzun süredir devam eden fikri mülkiyet lisanslama programlarından biri olan Acument, yüksek kaliteli, özgün TORX® bağlantı elemanları ve aletler üretme konusunda önceki takvim yılı boyunca en büyük adanmışlığı gösteren yüksek performanslı, nitelikli lisans sahiplerini tanımak için 2005 yılında yıllık ödül programını oluşturmuştu.

Ödül için dikkate alınan hususlar arasında yıl içinde sunulan denetimlerden %100 geçme, lisans sahibi tarafından üretilip yıl içinde teslim edilen en az üç farklı parça ve talepten sonraki 60 gün içinde gönderilen numuneler yer almaktadır. Üreticilerin 24 ay süreyle lisans sahibi olması ve son iki yıl içinde yeniden sertifikalandırılmak üzere sunulan TORX® mastarlarında itibarlı olması ve ISO 16949, ISO 9000 veya QS 9000 ile uyumlu ulusal veya uluslararası standartlara göre onaylanmış olmalıdır.

Southco, 1997 yılından bu yana TORX® lisans sahibidir ve 2019 performansları için ödülü alan Çin, Almanya, Japonya, Malezya, Singapur, İspanya, Tayvan ve Amerika Birleşik Devletleri ülkelerini temsil eden sekiz sürücü aracı ve 24 bağlantı elemanı üreticisinden biri olup. Nitelikli lisanslı üreticiler, Otomotiv, Endüstriyel, Elektronik, Havacılık ve diğer pazarlardaki uygulamalar için Acument’in TORX® sürücü sistemlerini kullanmaktadır.