National Machinery Asia, Komaki’de hizmet merkezi açtı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

National Machinery Asia. Komaki’de hizmet merkezi açtı

ABD National Machinery'nin Japon bir yan kuruluşu olan National Machinery Asia (Aichi), bu yılın Nisan ayında yeni bir "Komaki Hizmet Merkezi" (Aichi) açtı. Gelecekte, revizyonlara aktif olarak cevap verecekler. 
Makineleri kompaktlama üzerine küresel bir şirket olarak bilinen National Corporation, ABD, Almanya ve Çin'in ardından Japonya'da makine gövdelerinin onarımı için yeni bir üs açtı.

Gelecekte, bu konuma bağlı olarak, Japonya'ya 150'den fazla birim teslim etme geçmişine sahip olan "FORMAX" serisi dövme makinesi de dahil olmak üzere National tarafından üretilen çeşitli ekipmanları tamir edecekler.

Ofis yılda ikiden fazla makine revizyonu gerçekleştiriyor. Firma yetkilileri açılışla ilgili şu açıklamayı yaptı:
"Arka planın insan kaynakları sıkıntısı ve beceri transferi sorunu olduğunu düşünüyorum, ancak özellikle son yıllarda hizmet talebi vakalarının sayısı hiç olmadığı kadar artıyor. İşimizin temelini oluşturan büyük çaplı onarımları büyütmemiz gerektiğinden hazırlıklar yaptık. Homax serisindeki makinelerin sayısı 20 yıldan fazla bir süredir artmaktadır. Bu yeni açılan üssü kurmakla hem revizyon hem de iş seyahati ihtiyaçlarını karşılamak istiyoruz."