Grainger, 2020'de FORTUNE'un Dünyanın En Beğenilen Şirketlerinden biri | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Grainger. 2020'de FORTUNE'un Dünyanın En Beğenilen Şirketleri'nden biri olarak kabul edildi

İşletmelere ve kurumlara hizmet veren, bakım, onarım ve işletme (MRO) ürünlerinin önde gelen geniş kapsamlı tedarikçisi Grainger, 2020 yılında yine FORTUNE'un yıllık "Dünyanın En Beğenilen Şirketleri" listesinde yer aldı. Toptancı rakipler arasında çeşitlendirilmiş kategoride ard arda yedinci kez Grainger 1. Sıraya yerleşti.

Grainger Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı DG Macpherson, "Kategorimizdeki en beğenilen şirket olarak hep en üst sırada yer almak, müşterilere ve topluluklara kimsenin yapamayacağı şekilde hizmet veren 25.000 Grainger ekip üyemize bir övgüdür" dedi. "Dünya çapında iş yapma tarzları gelişmeye devam ederken, müşterilerimizin sorunlarını etkili ve verimli bir şekilde çözmenin yollarını buluyoruz ve aynı zamanda ekip üyelerinin birbirlerine yardımcı olmak ve şirketin büyümesi ve zenginleşmesi yönünde ekip üyelerinin bir arada çalışmaktan heyecan duydukları bir işyerini teşvik ediyoruz."

FORTUNE'un "Dünyanın En Beğenilen Şirketleri" listesi, kurumsal itibar hakkında belirleyici bir karne niteliğindedir. Araştırmada 52 sektörde en saygın şirketleri belirlemek için yöneticiler, müdürler ve analistlerden yatırım değeri, yönetim ve ürünlerin kalitesi, sosyal sorumluluk ve yetenek çekme yeteneği gibi dokuz kritere göre kendi sektörlerindeki işletmeleri derecelendirmeleri istenmiştir.

Güvenlik, malzeme işleme ve metal işleme gibi kategorilerdeki ürünlerin yanı sıra envanter yönetimi ve teknik destek gibi hizmetler için 3 milyondan fazla müşteri önde gelen bir işletmeler arası organizasyon olarak Grainger'e güveniyor. Grainger, 1,7 milyondan fazla kalite stokta ürün, danışmanlı satış yaklaşımı, teknik ve ürün uzmanlığı, birinci sınıf bir dijital deneyim ve eksiksiz siparişleri müşterilere hızlı bir şekilde gönderme kabiliyetiyle sunuyor.