Dünya Düsseldorf'a odaklanıyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

100'den fazla ülkeden ziyaretçilerin Aralık ayında Wire and Tube'a katılması bekleniyor

Dünya Düsseldorf'a odaklanıyor: 100'den fazla ülkeden ziyaretçilerin Aralık ayında Wire and Tube'a katılması bekleniyor


7-11 Aralık 2020 tarihleri arasında tel, kablo ve tüp ve boru endüstrilerine yönelik iki uluslararası 1 numaralı ticaret fuarı, tel ve tüp, Düsseldorf Fuar Alanında kapılarını açacak.  

Bu endüstriler için önde gelen iki uluslararası ticaret fuarı artık yeni sert hijyen ve sosyal mesafe kurallarına mükemmel uygunlukta hazırlanmış bir Düsseldorf Fuar Alanı'nda düzenlenecek.

2018 yılı, 134 ülkeden 71.500 ticari ziyaretçinin (2016'da 69.000), sektörlerindeki yenilikleri öğrenmek ve dünyanın önde gelen ticaret fuarlarında iş anlaşmaları yapmak için beş gün boyunca Ren nehri üzerindeki sergi salonlarını ziyaret ettiğini gördü.

Aralık ayı için organizatörler, küresel ekonomideki zor duruma rağmen Avrupa'dan istikrarlı sayıda ziyaretçi bekliyorlar. Şimdiye kadar her iki ticaret fuarına gelen ziyaretçilerin üçte biri Almanya'dan gelirken, üçte ikisi uluslararası ziyaretçilerdi. Bu, tel ve tüpün Messe Düsseldorf'un en çok uluslararası katılımlı ticaret fuarlarından biri olduğu anlamına geliyor.   

Aralık ayında uluslararası ziyaretçilerin %80'inin Avrupa'dan gelmesi bekleniyor. İtalya, Fransa ve İspanya gibi güçlü üretici ve ziyaretçi ülkeler Corona krizinin sonuçlarından ciddi şekilde etkilense de, -Hollanda, İspanya, Polonya, Rusya, İngiltere ve Türkiye'nin yanı sıra - en çok ticari ziyaretçinin geldiği ve iki ticaret fuarını da ziyarete gelecek Avrupa ülkeleridir.

Avrupa ülkelerinde AB ve ulusal teşvik paketlerinin yürürlüğe girmesi durumunda, yıl sonuna kadar ekonomik toparlanma ve yatırımda artış beklenebilir.   

Wire ziyaretçileri tel ve kablo endüstrilerinden, demir, çelik ve NF-metal endüstrilerinden, otomotiv ve inşaattan, kimya endüstrisinden, ticaret ve hizmet sektöründen geliyor. Bunlar, Wire 2020'de yenilik, trend, yeni iş ortakları ve tedarikçi arayışında olacaklar veya mevcut bağlantıları derinleştirmeye çalışacaklar.  

Ziyaretçilerin ana ilgi alanları, tel üretimi ve son işlem için makine ve ekipmanın yanı sıra işleme teknolojisi araçları, bitmiş ürünler, yardımcı malzemeler, şekillendirme teknolojisi ve bağlantı elemanları ve yaylar ile tel örgü kaynak makinelerine odaklanmaktadır.

Tube'da çoğu ziyaretçi, boru ve boru işleme (ve ayrıca boru ve tüp kaplama ve üretimi) için boru, tesis ve makine, hammadde, aksesuar, profil ile boru ve tüp ticareti alanlarındaki en son haberlerle ilgileniyor. Aynı şekilde boru hatları, OCTG teknolojisi ve testerenin yanı sıra testere bıçağı taşlama makineleri de Tube 2020 ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle buluşuyor.