BÜLTEN, Tayvan’da ki üretim tesisini taşıyor ve genişletiyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

BÜLTEN, Tayvan’da ki üretim tesisini taşıyor ve genişletiyor

Bülten, yan kuruluşu PSM Fasteners Taiwan Ltd (PSM Taiwan) aracılığıyla Taipei'deki bir üretim tesisi için kira sözleşmesi imzaladı. Yeni lokasyon, daha verimli ve sürdürülebilir bir operasyon ve daha fazla genişlemeye zemin sağlıyor. PSM Tayvan'ın mevcut operasyonu 2020 sonbaharında yeni yerine taşınacak.

PSM Taiwan, Şubat 2020'de Bülten tarafından satın alındı ve bugün esas olarak hem otomotiv hem de otomotiv dışı müşteriler için işlenmiş, daha küçük boyutlu bağlantı elemanları üretiyor. Üretimi daha verimli hale getirmenin yanı sıra PSM Tayvan'ın üretim kapasitesini genişletme ve çalışanlar için sürdürülebilir ve çekici bir çalışma ortamı sağlama planları doğrultusunda, PSM Tayvan operasyonlarını mevcut konumundan yaklaşık 30 dakika mesafede bulunan yeni tesise aktaracak. Daha geniş taban alanı, hem şu anda tedarikçilerden satın alınan bileşenlerin bir kısmının tedarik edilmesini hem de yeni sözleşmelerle bağlantılı olarak üretim için PSM Tayvan'ın kullanılmasını mümkün kılacak. Yeni bina ayrıca operasyonlar için daha uygun olup arzu edilen bir dizi iyileştirmenin yapılmasına olanak verecektir.

Bülten Başkanı ve CEO'su Anders Nyström, "PSM'nin satın alınmasıyla bağlantılı olarak yaptığımız planlarla ilerlemeye devam ediyoruz ve bu taşınma, bu sürecin başlarında belirlenmiş olan sinerjileri yürütmemizi sağlayacak," diyor.
Kira, isteğe bağlı uzatma ile beş yıllık bir süre için geçerli. Tek seferlik transfer maliyetleri yaklaşık 4 MSEK olacak ve artımlı tekrarlayan kira bedeli yılda yaklaşık 1.8 MSEK olacaktır