International Fastener Expo 2020 Pandemiden Dolayı İptal Edildi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

International Fastener Expo 2020 Pandemiden Dolayı İptal Edildi

28-30 Eylül 2020'de Las Vegas, NV'deki Mandalay Bay Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilmesi planlanan bu yılki Uluslararası Bağlantı Elemanları Fuarı iptal edilmiştir.

ABD'deki en son hükümet verileri, önlemleri ve aşamalı yeniden açma planlarına ilişkin yönergeler dahil olmak üzere, COVID-19 salgınının devam eden ilerlemesi, dünya çapında ve yurt içinde doğrulanmış vaka sayısı,  mevcut karantinalar, çevreleme alanları, evde kalma emirleri ve eyaletler ve diğer hükümet ve halk sağlığı yetkilileri tarafından toplanma ve büyük toplantılara getirilen kısıtlamalar,  katılımcıları ve katılımcı şirketleri etkileyen çalışanlara şirket tarafından uygulanan çeşitli seyahat kısıtlamaları göz önüne alındığında, fuarın iptal edilmesine karar verilmiştir. 

Bu yılki International Fastener Expo düzenlenemese de , IFE ekibi endüstriyi bağlı tutmanın yeni yollarını bulmak için çalışmalarına devam ederek bir IFE Çevrimiçi Deneyimi başlatma sürecini yönetiyor. Amaç, müşterilerle sanal olarak tanışma sağlayacak, kanıtlanmış bir eşleştirme programına erişilebilen, sektör liderlerinden ve mevcut eğilimler hakkında bilgi edinme imkanı sağlayacak bir platform oluşturmaktır. 

International Fastener Expo,  21-23 Eylül 2021 tarihlerinde Las Vegas'taki Mandalay Bay Kongre Merkezinde düzenlenecektir.