Tayvan Uluslararası Bağlantı Elemanları Fuarı Eylül 2021'e Ertelendi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Tayvan Uluslararası Bağlantı Elemanları Fuarı Eylül 2021'e Ertelendi

Taiwan Int'l Fastener Show, COVID-19 salgını ve bunun küresel ekonomi ve toplum üzerindeki etkileri nedeniyle ertelendi.

Yurtdışı katılımcılar, uluslararası alıcılar ve medya gibi  faktörlerin planlandığı gibi Tayvan'a gelemeyebileceği dikkate alındığında, organizatörler, Ekonomik İşler Bakanlığı ve uygulayıcıları, Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA) ve Tayvan Endüstriyel Bağlantı Elemanları Enstitüsü (TIFI), 6. Tayvan Bağlantı Elemanı Fuarı'nı Eylül 2021'e erteleme kararı aldı.

Tayvan'ın bağlantı elemanları endüstrisi uzun süredir ihracata yöneliktir. Çin Cumhuriyeti Gümrük İdaresi'ne göre, Tayvanlı vida ve somunların (HS CODE 7318) Ocak-Haziran 2020 arasındaki ihracat değeri, bir önceki yıla göre% 14,6 düşüşle yaklaşık 1,898 milyar ABD doları oldu. İhracat hacmi, geçen yılın aynı dönemine göre% 14.1 düşüşle 658.900 mt oldu. Tayvan'ın bağlantı elemanları endüstrisinin COVID-19 salgını ve ABD-Çin ticaret savaşından etkilendiği açıktır.

TAITRA, salgın sonrası dönemde iş fırsatları geliştirmede Tayvanlı bağlantı elemanları endüstrisine yardımcı olmak için, dijital pazarlama kaynaklarını entegre etmeye ve katılımcılara ve alıcılara eksiksiz bir sanal ve gerçek entegre dijital pazarlama platformu sağlamak için bir "Fastener Show Online Fuarı" oluşturmaya devam ediyor. Ayrıca TAITRA, "çevrimiçi kaynak bulma toplantıları" şeklinde özelleştirilmiş iş görüşmesi hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, pazarlama rekabet güçlerini artırmak ve küresel iş fırsatlarını genişletmek için TAITRA, bir dizi yeni çevrimiçi tanıtım etkinliği düzenlemektedir. Bunlar arasında "TTS Insight", "Fastener Webinar", "Digital Industry Forum" ve "Online Yeni Ürün Lansmanı" bulunmaktadır.

Yılın ikinci yarısında küresel endüstrinin gelişmesini dört gözle bekleyen TAITRA, dünya çapındaki 63 denizaşırı ofisten kaynakları seferber etmeye, dijital fuar pazarlama platformları sağlamaya, hassas eşleştirme hizmetlerini güçlendirmeye ve tanıtım ve pazarlamayı entegre etmeye devam ediyor. TAITRA ayrıca, salgın kısıtlamalarını aşmayı ve salgın sonrası dönemde iş fırsatları yaratması için sektöre liderlik etmeyi umarak beş büyük çevrimiçi hizmeti sürekli olarak desteklemektedir.