Wire and Tube Düsseldorf için yeni tarih:7 - 11 Aralık 2020 | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Wire and Tube Düsseldorf için yeni tarih:7 - 11 Aralık 2020

Tel, kablo ve boru endüstrisi için dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarından wire and Tube, 7 - 11 Aralık 2020 tarihleri arasında Düsseldorf Fuar Alanı'nda gerçekleşecek.

Bu, Messe Düsseldorf'un, Şubat ayı sonunda açıklanan sektörün öne çıkarılmasının ertelenmesine zamanında bir yanıt olarak koronavirüsün muhtemel yayılımı ile ilgili giderek daha dinamik gelişmelere karşı koymak için ilgili tüm ortaklarla istişare edilerek kararlaştırılmıştır.

"Sektörün tamamı ve ortaklarının güvenliğini planlama amacıyla bu yeni tarihi en kısa sürede size bildirmemiz çok önemlidir," diyen Messe Düsseldorf GmbH Genel Müdürü Wolfram N. Diener, "müşterilerimiz ve ortaklarımız, zor durumlarda bile sakin ve sorumlu davranacağımıza güvenebilirler," dedi.

Messe Düsseldorf ile yapılmış mevcut sözleşmeler yeni tarih için geçerli, daha önce satın alınan ziyaretçi biletleri de geçerli. 15 salonda 2.600 katılımcının tel ve boru üretimi, işlenmesi ve kaplanması, son ürünler, ürünler ve hizmetlere yönelik en son makine ve ekipmanlarını sunması bekleniyor.

Düsseldorf otel endüstrisi de, DEHOGA (Ağırlama Endüstrisi Ticaret Birliği) şemsiye organizasyonu ile önemli bir sinyal gönderiyor: "Katılımcılarımız ve ziyaretçiler tarafından yeniden rezervasyon söz konusu olduğunda üyelerimize ve tüm sektöre esnek davranıyoruz. wire and Tube gibi ticaret fuarları, şehir, otel endüstrisi ve yiyecek-içecek ticareti için çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu durumda iyi niyet göstermemek ters etki yaratacaktır," vurgusunu hem DEHOGA Temsilcileri Giuseppe Saitta (Başkan, Düsseldorf/ Bölge Grubu Rhein-Kreis Neuss) hem de Rolf D. Steinert (Düsseldorf / Rhein-Kreis Neuss Otelleri ve Turizm Grubu) yapmaktadır.