Sulama sistemleri için COBRA kelepçelere olan talep giderek artıyor. | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

NORMA Group Avustralya ağaç plantasyonu sulama sistemini COBRA kelepçelerle donatıyor  

Birleşim mühendisliği teknolojisinde küresel bir pazar lideri olan NORMA Group, Avustralya sandal ağacı plantasyonunun su tedarikini COBRA kelepçeleriyle desteklemektedir. Sandal ağacı esas olarak kozmetik ve ilaç endüstrilerinde kullanılır. Damla hortumlarını bağlamak için yaklaşık 350.000 COBRA kelepçe kullanılacak. Sistem, Avustralya gibi kuru ve kurak bir bölgede bile ağaçların düzgün bir şekilde sulanmasını garanti edecek.
 
NORMA Group CEO'su Dr. Michael Schneider, “Verimli su kullanımına yönelik artan küresel talebi karşılamak için su yönetimi çözümlerimizi sürekli genişletiyoruz” dedi. “COBRA kelepçeleri başlangıçta otomotiv uygulamaları için geliştirildi. Bu sipariş hortum kelepçelerimizin bugün ve gelecekte su yönetimi uygulamalarında da kullanılabileceğini gösteriyor. ” 
 
NORMA Group, Avustralya'nın Kuzey Bölgesi'ndeki yaklaşık 8.500 hektarlık sandal ağacı plantasyonunun sulama sistemini C21/ 8 ve C22/8 bant genişliğindeki COBRA kelepçeleri ile donatıyor. Kelepçeler suyun birleşimlerden kaçmasını önler. COBRA kelepçeleri özellikle güçlüdür. Kullanımları onarım sayısını en aza indirecektir. Çoğu onarım, plantasyonda yaşayan ve su ararken damlama hatlarına hasar veren kakadu, valabi ve dingo gibi hayvanlardan kaynaklanır. 
 
Avustralya'da sulama sistemleri için COBRA kelepçelerine olan talep giderek artmaktadır. Vidasız, tek parça hortum kelepçeleri çok hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Küçük çapları nedeniyle kapalı alanlarda bile hassas kurulum sağlarlar. 

1 – Kendinden ayarlanabilir çap
––  hortumun dış çapındaki toleransların telafisi
2 – Renk kodlaması
–– nominal çapları görsel olarak ayırt etmenin hızlı bir yolu
3 - Çıkıntılı takım tutma noktaları
–– kolay ve güvenli kurulum
4 - Üretim tarihi ve makine numarası belirtili
5 - Tek kilitleme noktası
–– kolay görsel kontrol için kurulum göstergesi
6 - Dış kenarları yuvarlatılmış bant malzemesi
–– hortum koruma