Southco’nun DZUS® D9-52 Tech Line Çeyrek Dönüşlü Bağlantı Elemanı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

SOUTHCO'DAN DAR ALANLARDA KULLANIM İÇİN TASARLANAN ÇEYREK DÖNÜŞLÜ YENİ BAĞLANTI ELEMANI

Erişimli hırdavat tasarım lideri SOUTHCO®, endüstri tarafından tanınan DZUS® QuarterTurn Bağlantı Elemanları serisine, son kullanıcıların sınırlı alan uygulamalarında, çeyrek dönüşlü hızlı bir hareketle kolayca takılıp sökülmesini sağlayan yeni bir ürünü piyasaya sürdü.

Southco’nun DZUS® D9-52 Tech Line Çeyrek Dönüşlü Bağlantı Elemanı, dar alanlarda monte edilmesini ve el veya alet hareketiyle kolayca erişilmesini sağlayan azaltılmış bir kafa çapına sahiptir. Southco’nun DZUS® D9-52 Tech Line Çeyrek Dönüşlü Bağlantı Elemanı, aşırı sıkmadan kaynaklanan hasarları önlemeye yardımcı olurken doğru, güvenli angajman ve titreşim direnci sağlayan sabit, yay yüklü bir tasarıma sahiptir. Bastırma ve genişleme montaj tarzlarında mevcut olan DZUS® D9 Tech Line, farklı panel kalınlıklarına uyum sağlamak için çeşitli saplama uzunluklarında ve eşleşen hazne seçeneklerinde mevcuttur. DZUS® D9-52 Tech Line Çeyrek Dönüşlü Bağlantı Elemanı, kullanıcıların uygulama bölgelerini kolayca ayırt etmelerini sağlayan kalıplanmış kafalar üzerinde korozyona dayanıklı çelik veya UV'ye dayanıklı prizma rengi ile mevcuttur.

Global Ürün Yöneticisi Jim Grady, “Kompakt tasarım kaplama alanı ve çalışmayı hızlandıran hızlı çeyrek tur ile Southco'nun yeni DZUS® D9-52 Tech Line Çeyrek Dönüşlü Bağlantı Elemanı zaman tasarrufu sağlar ve sunucu kasası ve telekom uygulamalarında verimli son kullanıcı bağlantısı sağlar,” diyor.