Simpson Strong-Tie üç adet Quik Drive kablosuz kitini piyasaya sürdü | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Simpson Strong-Tie üç adet Quik Drive kablosuz kitini piyasaya sürdü

Simpson Strong-Tie, Daha Hızlı, Daha Kolay, Daha Verimli Bağlantı Elemanı Sürüşü için Hafif Quik Drive® Kablosuz Kitlerini Tanıttı

Simpson Strong-Tie, sıralı bağlantı elemanları için popüler harmanlı bağlantı elemanları için Quik Drive otomatik besleme sürücü sistemi hafif kablosuz versiyonlarını tanıttı. Çok çeşitli sabitleme uygulamaları için hız, güvenilirlik ve kullanıcı konforunu geliştirmek üzere tasarlanan Quik Drive kablosuz sistem, hızlı yüklenen vida şeritleri, hassas havşa ayarı ve patentli Quik Drive otomatik ilerleme mekanizmasına sahiptir.

Yeni Quik Drive kablosuz kitleri, 20 volt kablosuz işleyiş için Quik Drive sistemlerini bağlamak üzere bir adaptöre sahip 2.000 rpm DeWalt sürücü motoru içerir. Simpson Strong-Tie, pil ağırlığını dengelemek ve rahat bir şekilde ayakta durmak için uzatma boruları ağırlığını da azalttı. İri ve ağır uzatma kablolardan azade Quik Drive kablosuz sistemi, döşemealtı, döşeme ve diğer yüksek hacimli bağlantı elemanı sürücüleri gerektiren işler için idealdir.

Simpson Strong-Tie için Sabitleme Sistemleri ürün müdürü Brandon Ward, “Quik Drive kablosuz kiti, yüklenicilere şantiyede muazzam mobilite sağlarken, kablolu Quik Drive otomatik besleme sistemlerimizin bilinen dayanıklılık ve güvenilirliğini sağlıyor” diyor. “Gelişmiş Strong-Drive® WSV Döşemealtı vidası ve diğer düşük tork harmanlanmış bağlantı elemanlarımızla eşleştirilen Quik Drive kablosuz sistemi, yüklenicilerin pil şarjı başına daha fazla vida kullanmasına olanak sağlıyor.”

Standart harmanlanmış bağlantı elemanı sürücülerine kıyasla, düşük torklu bağlantı elemanlarıyla kullanılan Quik Drive akülü sistemi, sürücü motorunda daha az aşınmaya ve daha uzun pil ömrüne neden olur ve şarj başına sürülen vida sayısında %25 artış sağlar.

Ekipman üzerindeki yükü hafifletmenin yanı sıra, daha hızlı ve daha kolay sürüş de yüklenici konforunu ve üretkenliğini artırır.

Simpson Strong-Tie üç adet Quik Drive kablosuz kiti piyasaya sürdü: 3 inç uzunluğa kadar bağlantı elemanlarını süren PRO300SG2 zemin kaplaması sistemi; 2.5 inç uzunluğa kadar bağlantı elemanları süren PRO250G2 döşemealtı sistemi ve 2 inç uzunluğa kadar olan bağlantı elemanlarını süren PRO200SG2 çok amaçlı sistem.