Yeni Kablosuz Perçin Aletinde Performans ve Raporlama | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Akıllı Teknoloji. Yeni Kablosuz Perçin Aletinde Performans ve Raporlama Sağlıyor

Hassas sabitlemede küresel lider olan STANLEY® Assembly Technologies'in yüksek performanslı BR12PP-8 Akıllı Perçin Aleti, üreticilerin hurdaları azaltmasına, montaj alanını optimize etmesine ve mevcut tesis üretimi yürütme sistemine gövde kopma yükü ve perçin çekme mesafesini kayderek gerçek zamanlı işlem verilerini sağlanmasına olanak tanır.

"STANLEY Assembly Technologies BR12PP-8 ürün lansmanı, akıllı, kablosuz, programlanabilir perçin ayar teknolojisinde en iyisini sunmak için STANLEY® Engineered Fastening ile ortaklaşa yapılan en son gelişmedir," diyor STANLEY Montaj Teknolojileri küresel ürün yönetimi direktörü Deanna Postlethwaite.

BR12PP-8 Akıllı Perçin Aleti şu faydaları sağlar:

•    Dijital olarak ayarlanabilir kuvvet ve mesafe kabul değerleri
•    Daha düşük maliyete yönelik birçok perçin ve uygulama ile hata tespitinde iyileşme için 1 alet kullanımı
•    Hataları işlem sırasında tespit ederek müşteri iadelerini ve geri çağırmaları önleme
•    İsteğe bağlı entegre kuvveti değiştirme
•    Programlanabilir çok işlevli tek bir düğme ile birçok farklı görevi yerine getirmede basit ve esnek bir yol sağlama
•    Yüksek üretim ortamı için tasarlanmış dayanıklı fırçasız DC servo motor

Bu programlanabilir akıllı perçin raporlama sistemi, aletin bir STANLEY Assembly Technologies QBE Serisi Kontrol Cihazı olmadan çalışmasına olanak tanıyan dahili, akıllı elektronikler sunar. Bu, kurulum süresinden ve maliyetten tasarruf sağlar. 

Hata önleme sistemine, tesis ağlarına ve diğer gelişmiş özelliklere bağlanmak için QBE Serisi Denetleyici gerektiren müşterilere BR12PP-8’in yerleşik WiFi özelliği, gelişmiş kolaylık için QBE Serisi Denetleyiciye ekleme olanağı sağlar.

“BR12PP-8, bir dizüstü bilgisayara, akıllı telefona, tablete veya tam bir sistem olarak STANLEY Assembly Technologies QBE Serisi Denetleyiciye kolayca bağlanabilen, pille çalışan bir perçinleme aracıdır” diyor Postlethwaite. “Bir uygulama indirmenize, yazılım veya ek seçenekler satın almanıza gerek yok.”