Alman AMF, Bumax vidaları kullanma kararı aldı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Kenetleme teknolojisi lideri. BUMAX ile buluşuyor

Avrupa'nın önde gelen kenetleme üreticisi Alman AMF, sıfır noktalı kenetleme sistemleri için ekstra güçlü ve korozyona dayanıklı BUMAX vidaları kullanma kararı aldı.

AMF, freze işlemlerinde ve tornalama merkezlerinde kullanılan hassas sıfır noktalı sıkıştırma çözümlerini geliştirmek üzere saniyeler içinde fikstür ve çalışma parçası değişimlerini sağlamak için, hem Standart hem de Ultra kalitelerde ekstra mukavemetli BUMAX bağlantı elemanı modeli 109u sipariş etmiş bulunuyor.

AMF’nin devrim niteliğindeki Sıfır Noktası Sistemi, çok çeşitli uygulamalarda mükemmel kelepçeleme sağlamak için yüksek çekme, kilitleme ve tutma kuvveti olan son derece hassas sıkıştırma modüllerine sahiptir. Daha önce kenetleme ürünleri için karbon çelik vidalar kullanan AMF, daha dayanıklı bir bağlantı çözümüne gereksinim duyuyor. 

BUMAX 109 ve BUMAX 109 Ultra vidalar, AMF'nin sistemini daha da geliştirmek ve son kullanıcılara en üst düzeyde kalite, doğruluk ve operasyonel güvenlik sağlamak üzere seçildi:
“Sıfır Noktası Bağlama Sistemlerimiz maksimum esnemezlik, dayanım ve titreşim toleransı gerektirdiğinden, normal paslanmaz çelikten daha iyi performans gösterecek bir bağlantı elemanı çözümü arıyorduk," diyen AMF’nin Sıfır Noktası Systemleri Ürün Müdürü Christina Holm,  “BUMAX, aşırı yükleme senaryoları için tüm çekme testlerimizi tam olarak karşılayan tek çözümdü,” dedi.

”Aşırı güç altında bile istikrarlı”
BUMAX 109 ve BUMAX 109 Ultra, İsveç'in önde gelen yüksek mukavemetli paslanmaz çelik bağlantı elemanları üreticisi BUMAX tarafından geliştirilen ve tedarik edilen bağlantı elemanlarıdır. Bu birinci sınıf bağlantı elemanları zorlu uygulamalarda daha iyi korozyon direnci ve dayanım sağlar.

AMF, hem BUMAX 109 hem de süper güçlü BUMAX 109 Ultra siparişi verdi, çünkü sadece BUMAX Ultra sınıfında üretilebilen belirli bir başlığa ihtiyaç duyuldu. BUMAX Ultra dünyanın en güçlü bağlantı elemanıdır.
Holms, “BUMAX vidaları, işleme işlemi sırasında - aşırı kuvvetler altında bile - statik ve dinamik kuvvetlere karşı stabildir. Ayrıca, pnömatik, hidrolik ve otomasyon modülleri de dahil olmak üzere tüm sıfır noktalı sıkıştırma modüllerimiz için uygun kılan çeşitli boyutlarda mevcuttur,” diyerek sözlerini tamamladı.

Merkezi Almanya, Stuttgart yakınlarındaki Fellbach,da bulunan Andreas Maier GmbH & Co.KG (AMF), sıkıştırma, vidalama ve kapatma çözümlerinde pazar lideridir. Şirketin yıllık cirosu 47,3 milyon avro olan AMF, otomotiv, montaj, alet, havacılık, otomasyon, inşaat, makine ve tıbbi teknoloji dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriler için ürünler ve çözümler sağlamaktadır.