Derin çekme teknolojisindeki uzmanlık T&M devralımıyla genişledi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

SFS, Kuzey Amerika devralımıyla küresel üretim platformunu derin çekme teknolojisi üzerine genişletiyor 

Truelove & Maclean'ın (“T&M”) satın alınmasıyla SFS, yöntemsel olarak “yerel için yerel” stratejisini uyguluyor ve Kuzey Amerika'daki mevcut üretim ve geliştirme platformlarına derin çekme üretim işlemini ekliyor. Connecticut, Watertown'da bulunan T&M, özellikle otomotiv endüstrisi için derin çekilmiş bileşenlerin lider tedarikçisidir. Şirket, 2019 yılında yaklaşık 36 milyon ABD doları satış gerçekleştirdi ve yaklaşık  110 kişi istihdam etti. 

2019 yılında 75. yıldönümünü kutlayanT&M 1981'den beri sahibi Richard Bouffard tarafından yönetiliyor. ABD firması, derin çekme konusunda önemli bir uzmanlığa sahip ve satışlarının çoğunu ABD'deki şirketlerle, ardından Meksika ve Brezilya ile üretiyor. Otomotiv sektörünün yanı sıra, T&M ayrıca HVAC (ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme) endüstrisi ve diğer sektörlerdeki müşterilere de hizmet vermektedir. 

Derin çekme teknolojisindeki uzmanlık T&M devralımıyla genişledi

Mekanik sabitleme sistemleri ve SFS'nin sunduğu hassas bileşenler, yüksek düzeyde teknik ve proses uzmanlığının yanı sıra son ürün uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgiye dayanmaktadır. Bu nedenle müşterilerin bulunduğu yere yakın olmak esastır. SFS, “yerel için yerel” stratejisi ile küresel Ar-Ge ve üretim platformunu sürekli genişletmektedir. SFS halihazırda ABD'de soğuk şekillendirme, hassas işleme ve ısıl işlem üretim süreçlerinde güçlü bir varlığa sahipken, T&M'nin derin çekme konusundaki kapsamlı bilgi birikimi, SFS'nin bu çekirdek teknolojide ABD'deki varlığını kurması ve genişletmesinde de ideal bir fırsat sunuyor. Böylece SFS, gelecekte yerel bir üretici olarak Kuzey Amerika müşterilerine derin çekme bileşenler tedarik edebilecek. 

T&M, Mühendislik Bileşenleri segmenti dahilindeki Otomotiv bölümünün bir parçası olacak. Şirket, sürekliliği sağlamak için mevcut yöneticileri tarafından yönetilmeye devam edecek. Satışın Mart 2020 sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.