Tel Doğrultma Modülleri | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Tel Doğrultma Modülleri

İşlenecek malzemelerinin doğrultulması için olan komponentlerin kullanımı, üretkenliği ve değer koruması büyük önem taşımaktadır. Kaynak tasarrufu ve ürünlerin sürdürülebilirliği ve esnekliği yaşam aşamasındaki ekonomik verimliliği etkiler ve gelecekte ürünlerin kullanımına karar verir.

Bu temelde, doğrultucuların ve doğrultma sistemlerinin teknik tasarımı, iyi ayarlanmış miktarlarda üretilmesi ve doğrultma işleminin teknik olanaklarından faydalanılması etki yapan faktörlerdir ve yaratıcı düşünme ve işlemi anlamayı daha da geliştirme alanı sunar.

Bileşen üreticisi olarak, WITELS-ALBERT GmbH bu ortama kendini adamıştır ve SM doğrultma modülleri ile doğrultucuların ve doğrultma sistemlerinin tasarımı, üretimi ve kullanımı için devrim niteliğinde yeni bir konsept sunmaktadır.

Kuşaklar boyu akıllıca tasarlanmış modüler bir sistemin parçası olan kuzey komşumuz Danimarka'nın çok popüler oyuncak tuğlalarından esinlenen WITELS-ALBERT GmbH, temel ayrıklaştırma fikrini doğrultucuların tasarımına, üretimine ve kullanımına yönlendiriyor.

Düzleştiricilerin ve geleceğin düzleştirme sistemlerinin tuğlaları, SM serisinin her ayrıntısı optimize edilmiş yeni doğrultma modülleridir. Optimizasyona, proje planlama, tasarım ve özellikle personel istihdamı olmadan modern CNC makineleri tarafından modül gövdelerinin üretimi ve doğrultma modüllerinin, doğrultucuların ve doğrultma sistemlerinin kısa sürede montajına ilgi eşlik ediyor. Proje planlamasının hesaplama sonuçları, basitlik ve münferit parça sayısının en aza indirilmesine odaklanan tasarımlar için bağlayıcı spesifikasyonları belirler. Bu yüzden SM serisi doğrultma modülleri ürün doğrultucunun özünü temsil eder. Tıpkı Danimarka'dan dünyaca ünlü oyuncak tuğlalar gibi mutlak minimum seviyeye indirilmiştir.

Ünlü tasarımcıların çoğu sadelik tasarım konseptini takip ediyor. Aylar boyunca gösterdiğimiz çabalarımızın sonuçları da basit, ancak etkileyici bir çeşitlilik ve büyük imkanlar sunuyor.

- Doğrultucu veya doğrultma sistemi için boyut başına yalnızca bir tür modül kullanılır.
- Doğrultma modüllerinin insansız ve hızlı seri üretimi, müşteriler için iyi bir kullanılabilirlik ve fiyat sağlar.
- Doğrultma modüllerinin doğrultuculara ve doğrultma sistemlerine basit ve hızlı montajı.
- Mümkün olan en küçük silindir aralığına sahip büyütülmüş doğrultma aralıkları (min. ve maks. işleme malzemesi çapı).
- Doğrultma aralıklarının (min ve maks. işlem malzemesi çapı) kolayca ayarlanabilen silindir aralığı veya işletmede teslim ayarlanabilir silindir aralığı vasıtasıyla optimizasyonu/uzatılması, ör. belirli profilleri veya tüpleri işlemek için.
- Düzlem başına silindir sayısına göre yüksek esneklik.
- Taban ve kapak çubukla veya bunlarsız doğrultma modüllerinin satışı.
- Belirli uygulamalar için özel taban ve kapak çubuklarının müşteri tarafı tasarımı.Doğrultucular ve doğrultma sistemleri için silindir aralığı ve silindir sayısı açısından ölçeklendirilebilir tasarım.
- Giriş ve çıkış kılavuz blokları dahil olmak üzere, düzleştirme sistemi başına 4 doğrultma düzleminde doğrultma işlemlerini sağlamak için doğrultma modüllerine uyumlu aksesuarlar.

SM serisi doğrultma modülleri kullanımı katma değer üretimine güç verir. Doğrultma modüllerinin sunduğu imkanlar kullanılarak ve aksesuar ve çevre ekipmanı eklenerek diğer konfigürasyonlar oluşturulabildiği için müşteri yeniliklerine özgürlük verir. Müşterilerimiz daha düşük maliyetle üretim tasarımını etkileme ve daha atik olma özgürlüğüne sahiptir. Az ama öz.