Bülte yeni 3 boyutlu kataloğunu piyasaya sürdü | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Bülte yeni 3 boyutlu kataloğunu piyasaya sürdü

Bülte yeni 3 boyutlu kataloğunu piyasaya sürdü ve bir dizi ürününün yerli 3 boyutlu modellerine self servis erişim sunuyor

Plastik ve plastometalik koruyucu ve sabitleme parçaları konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Bülte, mühendislik verimliliğini ve müşterilerinin dijital deneyimlerini anında 3 boyut indirmelerle geliştiriyor. 

Şirket, yepyeni bir çevrimiçi 3 boyutlu ürün kataloğu açtı. 3 boyutlu modellerinin siteden anında indirilmesi sayesinde Bülte, müşterilerin tasarım süreçlerini hızlandırmalarını sağlayarak deneyim ve verimliliğini artırıyor. Yeni katalog zaten pullar, bağlantı elemanları, burçlar, ara parçalar ve somunların 3 boyutlu modellerini sunuyor. Referansların doğrudan ürün tasarımı aşamalarından kullanılabilmesi için Bülte müşterilerinin tasarım ofisleriyle doğrudan çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mühendislerin 100'den fazla yazılım formatında ve sürümde ihtiyaç duydukları ücretsiz 3 boyutlu modeli bulmak ve indirmek için Bülte kataloğunda hızlı ve kolay bir şekilde gezinmelerini sağlar. Bu yeni 3 boyutlu katalog, Bülte'nin son müşterileriyle doğrudan temas halinde olmasını sağlayacaktır.

Şirketin teknik satış ekipleri, müşterilere ürün seçiminde onlara rehberlik etmek ve isteklerine cevap vermek için kişiselleştirilmiş destek de sağlıyor. 

3 boyutlu Bülte kataloğu şirketin müşterilerine kişiselleştirilmiş bir hizmet sunma arzusuyla da uyumludur. Her ürünün 3 boyutlu modelleri anında indirilebilir ve self servis için kullanılabilir. 

 

Bülte Hakkında  
1956 yılında Norbert Bülte tarafından kurulan Bülte şirketi plastik koruma parçaları ve plastik ve plastometalik bağlantı elemanları konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin 30.000 referansının çoğu Almanya'da üretilmektedir, ancak Bülte, müşterilerinin özel yapım ürünler için özel taleplerine de yanıt vermektedir. 
Fransa, Birleşik Krallık ve Almanya'da bulunan Bülte, ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmakta ve takip ve kişisel tavsiye ile askeri, gıda işleme, mobilya, tıp ve havacılık da dahil olmak üzere geniş bir endüstri yelpazesine insan teması destekli eşlik etmektedir. Tüm pullar, vidalar ve somunlar DIN, ISO ve NFE için belirli standartlarla uyumludur ve bunları karşılar. Bu geniş ürün gamı, ABS, PA6, PA6.6, PP, PE, PVDF, POM, PC ve PTFE dahil olmak üzere geniş bir malzeme yelpazesinde mevcuttur. Bülte Plastik ayrıca REACH ve RoHS gerekliliklerini ve yönergelerini üretim ve tedarik süreçlerine entegre etmektedir. 
Bülte, 60 yılı aşkın bir süredir kalite, esneklik ve yanıtlamaya büyük önem vererek know-how ve dinamizmden en verimli şekilde faydalanmaktadır. 

www.bulte.com