Böllhoff Group Gillis Aerospace’den hisse aldı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Böllhoff Group Gillis Aerospace’den hisse aldı

Böllhoff Group, havacılık ve uzay sektöründeki varlığını daha da genişletmek için Fransız havacılık endüstrisi bağlantı elemanı üreticisi Gillis Aerospace'den hisse satın aldığını açıkladı.
“Böllhoff Grubu, havacılık ve uzay endüstrisinin taleplerini karşılamak için yaklaşık 70 yıldır kanıtlanmış ürünler ve güvenilirlik sağladı,” diyen genel müdür Michael Böllhoff şöyle devam etti: “Bu, sertifikaların yanı sıra müşterilerimize uluslararası erişim ile birlikte özel malzeme ve yüzey kaplama bilgi birikimini de içeriyor. Şimdi, Gillis Aerospace gibi deneyimli ve köklü bir üretim ortağımız olduğu için memnunuz, kendileriyle havacılık ve uzay piyasası sektöründeki faaliyetlerimizi ilerletebiliriz." İşbirliği, Böllhoff ve Gillis Aerospace'in katılımına dayanıyor. Ocak 2020'de bir işbirliği sözleşmesi imzalandı ve işlem Mart başında tamamlandı.

İşbirliğinin sinerji yaratarak ortak havacılık müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi ve geniş bir hizmet portföyü sunması amaçlanıyor. Her iki şirket de işbirliğine güçlü yanlarını katacak.
Gillis Aerospace genel müdürü Serge Dumas, “Böllhoff Group’un küresel varlığı, tüm dünyadaki müşterilere özel bağlantı elemanlarımızı sağlamamıza olanak tanıyor” dedi. “Buna karşılık, havacılık ve uzay sektörü bağlantı elemanları ile ilgili kapsamlı üretim teknik bilgimizle bu işbirliğine katkıda bulunuyoruz. Çevik ve esnek üretim konsepti sayesinde, küçük ve orta ölçekli üretim partilerinde bile özel müşteri gereksinimlerini karşılayabiliyoruz.”
Böllhoff ve Gillis Aerospace arasındaki işbirliği, zaman içinde ortaklaşa ürün geliştirilmesi ile sürekli olarak genişletilecektir.