Fastener Fair USA Mart 2021'e Ertelendi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair USA Mart 2021'e Ertelendi

ABD'de COVID-19'un yükselmesi nedeniyle Reed Exhibitions, bir sonraki Fastener Fair USA'nın 23-25 ​​Mart 2021 tarihlerinde Cleveland, Ohio'daki Huntington Kongre Merkezi'nde gerçekleşeceğini duyurdu.

“Bu karar, bir endüstri olarak karşılaştığımız benzeri görülmemiş zorluklara yanıt olarak verildi. Bu kararın, katılımcılarımızı ve paydaşlarımızı etkilediğini  biliyoruz. ” diyor ABD Fastener Fair etkinlik yöneticisi Bob Chiricosta. “Ekibimizin tamamı, ağ oluşturma, yeni kaynak sağlama ve eğitim geleneğini sürdürme konusunda tutkulu. Yaz boyunca endüstrimizi sanal olarak bir araya getirmenin ve 2021 Mart ayında Cleveland'da yüz yüze gelmenin yollarını araştırıyoruz. ”
2020'de fiziksel bir olay olmayacak olsa da, Fastener Fair USA ekibi sanal platformlar aracılığıyla iş bağlantılarını kolaylaştırmak için yeni ve farklı yollar buluyor. Bu çevrimiçi seçeneklere nasıl katılacağınız hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Reed Exhibitions grup başkan yardımcısı Randy Field, “Müşterilerimize ve 2020 yılında bir etkinlik gerçekleştirme arzusu ile orada asılı kalan sektöre minnettar ve gurur duyuyoruz. Her biri, Fastener Fair yapımında kritik bir rol oynuyor. ABD, bağlantı elemanları imalatı, dağıtımı ve son kullanıcı profesyonelleri için önemli bir buluşma. Fastener Fair USA'nın mevcut pandemi durumuna ve tüm müşterilerimizin güvenliğine dayanarak ABD için endüstrinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve Fastener Fair USA'yı 2021'e erteleme konusunda doğru kararı verdiğimize inanıyoruz.  ”