ANKIROS 2022
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

ANKIROS 2022


ANKIROS 2022 – 15. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı
ANNOFER 2022 Uluslararası Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri Özel Bölümü
TURKCAST 2022 – 9. Uluslararası Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı


Organizatör: Hannover-Messe Ankiros Fuarcilik A.Ş.
Tarih: 6-8 Ekim 2022
Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul


1992 yılından bu yana, iki yılda bir düzenlenen ve 2022 yılının en büyük metalurji buluşmalarından olan ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST yine tüm, demir-çelik, döküm ve demir dışı metaller sektörlerini bir araya getirmek için hazırlanıyor. Metalurji sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri aynı çatı altında bulabileceğiniz bu eşsiz platform 6-8 Ekim 2022’ de kapılarını tüm katılımcı ve ziyaretçilerine açıyor.

ANKIROS 2022 fuarına katılan ulusal ve uluslararası üretici ve tedarikçi firmalar; Entegre Tesis Makina ve Ekipmanları, Haddehane Donanımları, Metal Yükleme Sistemleri, Ark ve İndüksiyon Ocakları, Endüstriyel Fırınlar, Döküm Makinaları, Kum Hazırlama Sistemleri ve Maça Makinaları, Yüzey Temizleme Makinaları ve Malzemeleri, Hammadde ve Sarf Malzemeleri, Refrakter Malzemeler, Test ve Analiz Cihazları ve daha fazlasını ANKIROS 2022 Fuarı’nda yatırımların halen devam ettiği Avrasya Bölgesinin döküm ve çelik sektörlerinden gelen ziyaretçilere sergileyecekler.

ANKIROS  Fuarının bünyesinde 8. ve 9. hollerde yine çelik üretimine özel bir bölüm yer alacaktır. Çelik endüstrisinin uluslararası tedarikçilerinin yanında çelik üreticileri ve çelik servis merkezleri bu özel bölümde ürün ve hizmetlerini sergileme imkanı bulacaklar. 

ANNOFER, demir dışı metallerin üretimi ve şekillendirilmesi için gerekli tesis, makine ve ekipmanlar üzerine odaklanmaktadır. Sergilenen diğer ürünlerin yanında sektörün üretimleri için gerekli yüksek ve alçak basınçlı döküm presleri ve endüstriyel fırınlar ziyaretçilerin ANNOFER  bölümünde ilgi ile izledikleri ürünlerin başında yer almaktadır.

Avrasya’nın en büyük döküm ürünleri fuarı olan TURKCAST, geniş ürün yelpazesi ile yine tüm sektörlerin ilgi odağı olacak. Otomotiv ve yan sanayi, beyaz eşya, ağır sanayi, tarım makinaları, gemicilik, enerji, savunma sanayi ve diğer sektörlerin döküm ürünü alıcıları, Türk dökümcüleri ile tek bir çatı altında buluşuyor.