Fastener Fair USA 2020, COVID-19 virüsü nedeniyle ertelendi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair USA 2020. COVID-19 virüsü nedeniyle ertelendi

18 - 20 Mayıs'ta Charlotte, Kuzey Carolina Kongre Merkezi'nde planlanan fuar, 13-15 Temmuz tarihine ertelendi.

Reed Exhibitions Grup Başkan Yardımcısı Randy Field, “Bir numaralı önceliğimiz katılımcılarımızın, sektör ortaklarımızın ve personelimizin sağlığı ve güvenliği” dedi. “Erteleme asla kolay bir karar değildir. Bununla birlikte, müşterilerimize danıştıktan, gelişmeleri yakından izledikten ve ABD Hastalık Kontrol Merkezleri (CDC) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dahil olmak üzere halk sağlığı görevlilerinin rehberliğini gözden geçirdikten sonra, bunun tüm menfaatlerimizin yararına olduğuna karar verdik. Fastener Fair topluluğu olarak, Temmuz ayında Charlotte'da işe dönmeyi ve endüstriyi yeniden bağlamayı dört gözle bekliyoruz. ”

Fastener Fair'i 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'ne getirdiğinden beri, FF USA, bağlantı elemanı tedarik zincirinin ve dünyanın dört bir yanından diğer endüstri liderlerinin tüm seviyelerinin, sürekli gelişen bir endüstride işlerini ilerletmek için bir araya geldiği her şey dahil bir etkinlik olmuştur.

“Zorlu zamanlarla karşı karşıya olduğumuz için, ortak bir zamanda ve yerde ağ, yeni kaynak, eğitim ve en iyi uygulamaları öğrenme geleneğini sürdürmek için bir endüstri olarak bir araya gelmemiz gerektiğini düşünüyoruz” dedi Bob Chiricosta, Fastener Fair  USA Etkinlik Direktörü