Telsama'da Yay Üretimindeki Gelişmeler | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Telsama'da Yay Üretimindeki Gelişmeler

Bursa'da bulunan Telsama, yay, tel formlar ve klipsler üreticisi, Telsama, geçtiğimiz günlerde hassas yay üretiminde devrim yaratacak en son yenilikçi makinesini tanıttı. Bu son makine, 3 mm kalınlığa ve 60 mm genişliğe kadar bükülmüş parçalar ve düşük karbonlu teller için 8 mm'ye kadar 2D ve 3D tel formları üretmektedir.

Söz konusu yeni makine Telsama’nın “Sürekli Gelişim Programı” kapsamında tasarlandı / üretildi. Çeşitli yüksek kaliteli paslanmaz çeliklerin yanı sıra, düşük ve yüksek karbon içeren malzemeler kullanan otomatik yay üretim makinesi, presleme ve şekillendirme ünitelerini içermektedir.

Tayvan büyük makine üreticileri YSM ve Telsama mühendislik ekibi tarafından inşa edilen yeni otomatik tel şekillendirme ve klips üretim makinesi, Telsama ve müşterilerine % 200'e varan üretim artışı, artan parça kalitesi, düşük hurda oranları, % 100'e kadar azaltılmış işçilik maliyetleri, azaltılmış işletme maliyetleri ve değişen taleplere / gereksinimlere daha fazla yanıt vermedir.

Telsama CEO'su Kaan Kunlar, "Telsama, dünya çapında hassas parça üretimi ile öncülük ediyor. En son makinelerimiz son teknoloji ve müşterilerimizin maliyet etkin, katma değerli parçalarını sunmamıza izin veriyor. Bu, büyüme stratejimizin ayrılmaz bir parçası. çünkü savunma da dahil olmak üzere bir dizi pazar sektöründe gelişiyoruz.