Promsis Profesyonel çözüm ortağınız | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Promsis Profesyonel çözüm ortağınız

Kendini sürekli yenilemeye ve geliştirmeye adamış olan PROMSİS MAKİNE VE MONTAJ SİSTEMLERİ uzun yıllardır dinamik ve güçlü kadrosuyla sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Gerek merkez gerekse Türkiye geneline yayılmış saha personelleri ile müşterilerine en iyi hizmeti en doğru ve en hızlı şekilde vermeyi amaç edinmiştir. PROMSİS MAKİNE bağlantı elemanlarının birçok alanında hizmet vermekte olup, piyasa ürünleri dışında özel ürünlerde de müşterilerine çözüm üretme konusunda örnek gösterilebilir konumdadır.

Önemli misyonlarından biri ise müşterilerine en iyi kaliteyi sunarak, eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır. PROMSİS MAKİNE yüksek kalite ve rekabetçi fiyatları ile satış hizmetleri dışında satış sonrası verdiği teknik destek ile de daima rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır.

Bugün, PROMSIS MAKİNE bağlantı elemanlarının birçok sektörde çok önemli bir yere sahip olduğunun bilincinde olup, bu doğrultuda stok yeterliliğini ve çeşitliliğini günden güne arttırarak emin adımlarla büyümektedir.

PROMSİS MAKİNE her biri alanında profesyonel kişilerden oluşan kadrosu ile mevcut ve potansiyel müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti sağlamayı garanti etmektedir.