Yeni Yıl, VIPA için büyük beklentilerle başladı. | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

2020 vaadi: iyi niyet ve güvenle yola devam

Yeni Yıl, VIPA için büyük beklentilerle başladı.

Son 12 ay içinde VIPA, önemli kaynaklardan tesislere ve ekipmanlara yatırımla şirketin daha da gelişmesinin temelini attı. Bu bağlamda, 2020, VIPA için sürecin yeni bir aşamasını ifade etmektedir ki bu, aslında ticari sunularının güçlendirilmesi yönünde elde edilmiş dikkate değer gelişmelerin uygulanmasının beklendiği aşamadır.

VIPA'nın Rolo'daki (İtalya) genel merkezinde birkaç ay önce açılan yeni tesis sayesinde 5 robotlu toplama adası ile donatılmış otomatik bir depo potansiyelinden yararlanarak müşterilerine daha verimli ve hızlı bir hizmet sunabiliyorlar.

Son genişlemeyle, 23.500 m2 bir alanda 120.000 palete kadar depolama ve tüm sistemin 24 saat çalışması sağlanmıştır.

Bu yükseltmenin, tüm kurum içi süreçleri ve dolayısıyla malların müşterilere gönderilmesini hızlandırarak sipariş yönetimi açısından gerekli faydaları sağlayacağını söylemeye gerek yok.

Şu anda VIPA, günlük olarak 420 siparişlik potansiyel bir sevkiyat kapasitesine götüren 2.700'e kadar sipariş toplayabiliyor. Kuşkusuz bu, önemli bir hedefe ulaşmışlık demektir ancak önemli yatırımlar devam etmektedir.

VIPA'nın vizyonu, müşterinin istek ve gereksinimlerine göre daha verimli  hizmet sunma hedefiyle her zaman geleceğe yöneliktir.

Bir sonraki aşama olan Kanban hizmetini güçlendirme amacıyla şirket depolama tesislerini genişletiyor. Çalışmalar 2020 yılının ilk aylarında tamamlanacak.

Ekonomik yavaşlamanın etkisiyle bağlantı elemanı pazarını etkileyen son zorluklara rağmen, VIPA şirketi,  üretim aşamasında değer üretme inancıyla hala yatırım yapmaya devam etmektedir.

Ayrıca, piyasada sabit marka olmayı hedefleyen ve küreselleşmenin ürettiği fırsatları yakalayarak gücünü korumak isteyen şirketler için yatırım esastır.