BÖLLHOFF Fransa'da yeni lojistik merkezi açtı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

BÖLLHOFF Fransa'da yeni lojistik merkezi açtı

Böllhoff Grup, Fransa'nın Sainte Hélène du Lac kentindeki Alpespace sanayi bölgesinde yeni bir lojistik merkezi açtı.

Yeni bina lojistik için 8.500 metrekare, ofisler ve personel odaları için 1000 metrekarelik bir alan sağlıyor. Toplamda, modern ve esnek lojistik merkezi, La Ravoire'deki üretim tesisindeki eski lojistik departmanının yaklaşık 2,5 katı büyüklüğündedir.
 
La Ravoire tesisi son zamanlarda kapasite sınırlarına ulaşmıştı

Böllhoff Fransa'daki sürekli büyüyen üretim ve nakliye hacimleri nedeniyle, La Ravoire tesisi son zamanlarda kapasite sınırlarına ulaşmıştı. Lojistik operasyonlarının La Ravoire'dan araçla yaklaşık 15 dakika mesafedeki Alpespace sanayi bölgesine taşınmasıyla kapasite artık önemli ölçüde genişletilebilir.

Taşınma Ağustos ayında gerçekleşti ve yeni lojistik merkezi Eylül ayından bu yana hizmet veriyor. Kör perçin somunları ve saplamalar gibi soğuk şekillendirilmiş parçalar şimdi Sainte Hélène du Lac'tan diğer Böllhoff iştiraklerine ve dünya çapındaki endüstriyel ve otomotiv müşterilerine gönderilmektedir. İlk genişleme aşamasında, yaklaşık 30 çalışan sahada çalışmaktadır. 37.000 metrekarelik mülk, gelecekteki büyüme için de yeterli alan sunuyor.

La Ravoire'dek mevcut olan alan Fransa'daki üretim kapasitesini artırmak için kullanılacak. Üretim, Endüstri 4.0'ın diğer unsurlarını sürece dahil edilerek optimize edilecek.