Temel Tel Metal 21 yıllık tecrübesi ile hizmet veriyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Temel Tel Metal 21 yıllık tecrübesi ile hizmet veriyor

1999 yılında üretim faaliyetine başlayan Temel Tel, kurulduğu günden itibaren dürüst ve güvenilir ticaret ilkeleri ve kaliteli hizmet prensibiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. 

Tel ve tel mamulleri üretimindeki uzmanlığı ve kalitesi ile sektörün önde gelen tel üreticileri arasında  yer alan Temel Tel, 1,20 mm ile 20 mm ölçülerinde üretim yapmaktadır. 

Temel Tel “Aratavlı-Fosfatlı ve Tavsız-Fosfatlı”  vida, cıvata ve perçin teli olmak üzere, Tavlı-Tavsız Parlak Tel ve Çubuk Tel imalatı ve satışı  yapmaktadır. Ayrıca fason olarak Aratavlı-Tavsız Tel Çekme, Fosfatlama Banyolama ve Tavlama hizmetlerinin yanında, inşaat sektörüne yönelik olarak Bağ teli imalatı ve satışı ile inşaat çivisi toptan ve parekende satışı da mevcuttur.        

Temel Tel Metal, sektördeki 21 yıllık tecrübesi ile müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliği ile çalışmaktadır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanların kalitesiyle başlar vizyonu ile hareket eden Temel Tel, personelinin yeteneklerinden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak amacındadır. Çalışanların gelişimlerine olanak tanımak, dolayısıyla işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratarak maksimum faydayı elde etmek suretiyle üretimini sürekli olarak geliştirmek hedefindedir.