Bossard, Torp Fasteners'daki hisselerini yüzde 100'e çıkarıyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Bossard. Torp Fasteners'daki hisselerini yüzde 100'e çıkarıyor

Bossard Group, Oslo, Norveç'te bulunan Torp Fasteners'daki çoğunluk hissesini yüzde 60'tan yüzde 100'e çıkarıyor. Bossard, Ocak 2015'ten bu yana yüksek kaliteli mühendislik sabitleme çözümlerinde uzman olan şirkette hisse sahibiydi. Son yıllarda Bossard, zorlu İskandinav pazarlarını daha da geliştirmek için önemli çabalar gösterdi. Taraflar, satın alma fiyatını gizli tutma konusunda anlaşmışlardır.

Bossard’ın Norveçli Torp Fasteners firmasına yaptığı yatırım, Grubun hedeflenen yatırımlar üzerinden markalı ve kaliteli mühendislik ürünleri alanındaki varlığını genişletme stratejik yaklaşımı ile uyumludur. Torp Bağlantı Elemanlarının ürün yelpazesi plastikten yapılmış karmaşık bağlantı teknolojisini içerir. Norveç şirketinin uzmanlığı, perçinler, özel bağlantı elemanları ve çeşitli uygulamalar için kilitleme cihazları için gelişmiş çözümleri de kapsar.

Torp Fasteners ürün geliştirmenin erken planlama aşamalarında müşterileri destekler ki bu Bossard Grubu için de önemlidir. Bu teknik uzmanlık Bossard Grubunun stratejik odağındaki kaynak kullanımını optimize etmek, üretim sürelerini azaltmak ve böylece müşterilerinin rekabet gücünü artırmak üzere müşteri projeleri için kabul gören mühendislik yetkinliğini artan oranda büyütmekle mükemmel uyum içindedir.

2019 yılında Torp Fasteners yıllık 9 milyon CHF satış gerçekleştirmiş olup 21 çalışana sahiptir.