National Machinery wire 2020’de yeni teknolojilerini tanıtacak | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

National Machinery wire 2020’de yeni teknolojilerini tanıtacak

National Machinery, gelişkin soğuk ve sıcak şekillendirme makineleri, işlem teknolojisi ve müşteri destek hizmetlerinde dünya lideridir. National Machinery’nin küresel ayak izi, dört kıtadaki müşterilere yerel olarak destek sağlıyor. 

National Machinery ve ittifak ortakları SMART Machinery Srl, Nakashimada Engineering Works, Mectron Inspection Engineering and Drawing Technology Inc. yaklaşan 2020 Düsseldorf WIRE fuarında salon 16'daki A42 standında yerini alacak. National Machinery ve ortakları metal şekillendirme endüstrisi için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 

National Machinery’nin standının odak noktası, ilerleyen metal şekillendirme işlem teknolojisine adanmışlığı olacak. National’ın Met-MAX Innovations, yenilikçi net şekil süreçlerinin işlem geliştirilmesine ayrılmış eksiksiz bir Ar-Ge bölümüdür. Sofistike tasarım araçları ve en gelişmiş geliştirme ekipmanlarını kullanan 30'dan fazla yetenekli teknisyenden oluşan dünya çapında bir ekip, modern bir laboratuvar kampüsünde bulunmaktadır. Müşterilere işlerini geliştirmek için etkili şekillendirme çözümleri sunmayı taahhüt ederler. Net şekilli metal işlem geliştirme genellikle yeni ve daha değerli parça uygulamaları sağlar ve bu da müşteriye pazarda rekabet avantajı sağlar.  

National Machinery  standının bir başka heyecan verici özelliği, hat içi DTi 4325-120TSHC tel çekicili işlevsel bir LeanFX10 soğuk şekillendirme makinesi olacaktır. Bu özel makine, ziyaretçilerin standart bir FORMAX® modelinde görülmesi zor veya imkansız olan makinenin işleyen bileşenlerini görmelerine izin verecek şekilde pleksi cam muhafaza panelleri ile özel olarak tasarlanmıştır. LeanFX10 ayrıca, gevşek veya yanlış kenetlenmiş bir zımba varsa makineyi kapatmak için tasarlanmış bir uyarı olan yeni Punch Kelepçe Monitör sistemini de içerecek. 

SMART Machinery uzmanları, SMART makinelerinin iki farklı modelinde canlı gösteriler gerçekleştirecek. SMART'ın patentli doğrudan tahrik ve servo tahrikli sistemlerini kullanan NGP ve NGS Düz Kalıp Ovalama Makineleri, iki farklı diş açma işlemine sahip parçaları tek bir geçişte işleyecekler. NGP, yüksek hızlı makine çalışmasını korurken kötü parçaları ayırmayı garanti eden yeni geliştirilmiş bir deşarj ayıklayıcısını içerecektir. 

Müşteri Destek Hizmetlerinden temsilciler, National Makinelerinin eksiksiz yeniden yapılandırma sürecini, faydalı trend verileri içeren  makine değerlendirme paketlerini açıklayacak ve hızlı küresel yedek parça teslimatına sahip envanterini detaylandıracaktır.



Nakashimada en yeni 2 kalıp 3 vuruş parça şekillendirici model NP81'i tanıtacak. Nakashimada NP serisi 2 kalıp 3 vuruş parça şekillendiriciler, yüksek hassasiyetli bileşenler için geliştirilmiştir. Benzersiz NP serisi parmaksız zımba aktarımlı ve hem vuruşlar hem de kalıplarda dışa atan 2 kalıp 3 vuruş konfigürasyonu, normalde parmak transfer makineleri ile ilişkili kritik zamanlama veya hizalama sorunlarından arınmış karmaşık, kısa, aktarılması zor parçaların üretilmesini sağlar. Dikey zımba kaydırma mekanizması, büyük çaplı kafa ve eksantrik yük parçalarındaki stresi azaltırken merkezleme hassasiyetini büyük ölçüde artırdı ve böylece takım ömrünü uzattı. 

Mectron muayene makineleri, bağlantı elemanları, derin çekme bileşenleri, havacılık, mühimmat ve çok daha fazlasının sıfır hata performansı için edi akımı, metalurjik ve çatlak tespiti kullanarak 360° boyutsal bir muayene sağlar. Mectron'un standında Q5000/8 niteleyici bulunacak. Q serisi niteleyici, çok çeşitli malzemelerdeki çeşitli parçalar için yüksek hızlı mastarlama ve metalurjik muayene sunar. Mectron'un patentli lazer dizisini kullanan Niteleyici, her parçanın 360° muayenesini sağlar, boyutlarını bilgisayar ekranında görüntüler ve parça özelliklerini ve ölçümlerini otomatik olarak inceler. Mectron, yeni patentini bekleyen Boyutsal Yüzey Niteleyicisi DSQ-9000'i de standında bulunduracak. Bu niteleyici, silindirik parçaları incelemek için istatistiksel öğrenmeyi kullanan kamera ve lazer tabanlı bir sistemdir. Parçalar, makinenin parça incelemesi için 360° görüntü çekmesine olanak tanıyarak bir konveyör bandı vasıtasıyla açılı bir ray boyunca yuvarlayarak makineyi geçirir. 

National Machinery, SMART, Nakashimada, Mectron ve DTI uzmanları sorularınızı cevaplamak ve özel parça uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi makine ve teknolojiyi belirlemenize yardımcı olmak üzere hazır bulunacaktır. 

Wire 2020 - National Machinery LLC