Saima'dan İnce Başlı Vida Çeşit Kutusu | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Saima'dan İnce Başlı Vida Çeşit Kutusu

Saima Corporation (Kanagawa) süper bir düşük kafa bağlantı elemanı "İnce Başlı Vida" uygun boyutu ile paketlenmiş olan "Çeşit Kutuları" olarak yeni bir ürün serisi başlattı.

İnce Başlı Vida, geleneksel düşük başlı kapak vidasından daha düşük baş yüksekliğine sahip bir bağlantı elemanıdır. Kafanın yüksekliği bastırılarak, müdahalesiz düz bir tasarım gerçekleştirilebilir. M3 boyutunun kafa yüksekliği sadece 0,8 mm'dir. Buna ek olarak, alüminyum demir ve paslanmaz çelikten üçte bir oranında daha hafiftir ve bu da ağırlığı azaltmak için idealdir. Marka, ev aletleri ve robot alanlarında yaygın olarak kullanılmasının yanı sıra, büyük çevrimiçi posta siparişi şirketlerinin küçük perakende pazarında da yerini alıyor.

Bu kez, montaj işleri vs için ideal bir dizi kullanımı kolay boyut setinden oluşan “Çeşit Kutusu” piyasaya sürüldü. "İnce Başlı Vida" robot ve dron montajı yapan kullanıcılardan yüksek not aldı ve şirket robot yarışma etkinliklerine vs ponsorluk yaparken, DIY "İnce Başlı Vida" ihtiyaçları için çeşitli set türleri kullanılmaktadır.