Tokyogiken Industry co., Ltd.(Tokyo), çok yönlü modellerden özel model | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Tokyogiken'in VC serisi görüntü işleme ayıklayıcısı

Tokyogiken Industry co., Ltd.(Tokyo), çok yönlü modellerden özel modellere kadar VC serisi gibi çok çeşitli görüntü işleme ayıklayıcısı sunuyor.
Hem yüksek hızlı ayıklama hem de basit kurulum performansı sağlayan benzersiz tel aktarım teknolojisi, başlıkları olan çalışma parçalarını ayıklamada çok yönlüdür ve örnek VC serisinin temel aktarım yöntemidir. VC serisi, özel makineler dahil 50 model geliştirdi ve vida ve parça endüstrisine birkaç yüz adet sattı. Tel taşımya ek olarak, indeksler, cam diskler ve makaralar gibi çalışma parçalarına göre uyarlanmış bir taşıma mekanizması önerdik. Şu anda, cam disk yöntemini kullanarak çalışma parçasının tüm çevresini inceleyebilecek yeni bir model geliştiriyoruz.

Başkan Yokoyama basitliğe önem verir. Özelliği, internet bağlantısı üzerinden uzaktan destek ile satış sonrası hizmete yansımasıdır. Bu Windows tabanlı bir sistem olup kullanıcıların modellerini uzaktan desteklemesiyle denizaşırı kullanıcıların yüksek seviyelerde güvenini kazanmış bulunuyor.

VC serisinde, fonksiyonları baskılayıp bağlantı elemanlarında uzmanlaşarak basit bir işletime sahip VC-30 da vardır. Manuel ayar sınırını zorlayan tek tıklamayla ayar mümkündür. Örneği kamera önüne yerleştirin ve ayarı tamamlamak için “Set” düğmesine basın. Bundan sonra, “Measure” düğmesi ile mümkün olan aralık, ilk kez akan çalışma parçasından gelen ortalama değere göre otomatik olarak belirlenir. Bundan sonra, “muayeneye” otomatik geçiş gibi sorunsuz bir işleyiş mümkündür.

 "ZARA-KEN" yeni anlayışta bir muayene cihazıdır.
İnsan gözleri yerine geçen görsel incelemelere yardımcı olan ve sadece sahneye yerleştirilen örnek ürün ile şekli otomatik olarak öğrenen kompakt boyutta masaüstü muayene cihazıdır. Farklı ürünler sahneye kolayca yerleştirilerek tanımlanabilir. Farklı bir ürün tanımlandığında, sahne durur ve ürün monitörde görsel olarak bilgilendirilir.
    Son zamanlarda, bağlantı elemanı üreticilerinin büyük ölçekli görsel ayıklama işlemlerine dahil olmuştur. Kimileri, kullanıcı mekanına gidip NG ürünlerini ayıklamak gibi acil kullanımlar için taşıması kolay ultra kompakt bir model istediklerini söylüyor.