PPG AllTech Kaplamaları, Bağlantı Elemanlarının Rekabet ediyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

PPG AllTech Kaplamaları. Bağlantı Elemanlarının Rekabet Edebilirliğini Artırıyor

Elektro kaplamada öncü teknoloji söz konusu olduğunda, PPG Tayvan'daki tek duraklı, yüksek verimli faaliyetiyle bir liderdir. PPG 2006 yılında Tayvan'ı Asya'daki ilk aplikatör üssü olarak seçti ve Kaohsiung'da AllTech Tasarım Bitimlerini başlatarak Tayvan'ın bağlantı elemanı pazarına elektro kaplama teknolojisi getirdi. AllTech, Tayvan'daki imalat ve otomotiv sektörlerine hizmet vermek üzere hazırlanmıştır ve bağlantı elemanı tedarik zincirinde en iyi seçenek haline gelmiştir. 10. yıldönümünden kısa bir süre sonra AllTech, kapasiteyi artırmak için yeni bir üretim hattının ekleneceğini duyurdu.

PPG Elektrokaplamanın en önemli 4 Özelliği Korozyon ve Asit Dayanım, Gelişkin Ürün Ömrü:

ASTM B117 tuz püskürtme testi sırasında, PPG Elektrokaplama ve EP V kaplama sistemi, 2.000 saatin üzerinde korozyona dayanacak şekilde işlenebilir. Asit yağmuru ve ACQ ile işlenmiş kereste gibi maddelere karşı kimyasal direnç, 30 eyeles için Kesternich asit testine dayanacağı için PPG Electrocoat için sorun değildir. Ek olarak, NORDTEST yöntemi NT MAT 003 C4 ve ASTM G85 Ek-5500 eyeles testlerini geçti.

Hassas, Girinti Dolgusu Yok, Diş Zedelenmesi Yok:

 AllTech, kaplama boyasının elektroforez yoluyla yapışma yüzeylerine yapıştığı ve eşit olarak depolandığı en yeni nesil katodik epoksi elektro kaplama teknolojisini kullanır. Tutarlı bir film oluşur ve girinti duvarları, diş tepelerini ve kafa kenarlarını eşit olarak kaplar. Artık girinti dolgusu veya vidalama zorluğu yüzünden parça iadesi yok.

Hidrojen  Gevremesi Yok, Belirtilen Tork Şartnamelerini Karşılıyor:

AllTech’in ElectropolysealTM III sistemi,hidrojen gevrekleşmesinin sorumlusu olan hidrojen iyonlarının boya yüzeyindeki mikro gözeneklerden boşaltılmasını sağlayan çinko fosfat substratı kullanır. Hidrojen gevrekleşmesi ile ilgili endişeler için, EP III sistemi gidilecek yoldur. Tüm Electropolyseal sistemlerinde vidalama endişelerini gidermek için bir tork değiştirici bulunur. Ayrıca, tüm sistemler otomotiv bağlantı elemanları için tork şartnamelerine uygundur.

Krom içermez ve Çevre Dostu

Tüm Elektropoliz sistemleri tamamen kromsuzdur ve Prop 65 ve RoHS uyumludur. Bu çevre dostu kaplama sistemini kullanırken çevre için endişelenmenize gerek yok. AllTech Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yeni Üretim Hattı Ekledi.

AllTech, aylık kapasitesini 1.000'den 2.000 metrik tona çıkaran yeni bir ikinci tam otomatik kaplama hattı ekledi. Daha küçük yarı otomatik hattı ile birlikte AllTech, bugünün pazarı için müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan 10 renk üretebiliyor. Kapasite artırma kararları çeşitli faktörler nedeniyle alınmıştır. Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya/Yeni Zelanda pazarlarında güçlü ve istikrarlı bir talep, Tayvan bağlantı elemanı alımlarını büyük ölçüde artırdı. Ayrıca, tuz püskürtme ve yapışma gibi daha yüksek performans talebi, daha fazla kapasiteye ihtiyacı getirmiştir. Son olarak, çevre dostu sistemlere sürekli yönelim dünya çapındaki müşteriler tarafından yönlendirilmektedir. Başka bir üretim hattının eklenmesi, AllTech’in bu taleplere verdiği yanıttır. Bu yeni hat tamamen çalışır durumdadır ve müşterilerin sürekli artan taleplerine hizmet etmeye hazırdır.

PPG Electrocoat artık Tayvan'daki bağlantı elemanı firmalarının favorilerinden biri durumundadır. Sürekli teknik ve kapasite iyileştirmeleri ile PPG, bağlantı elemanları kaplamalarında pazar lideri olmayı sürdürüyor.