Fastener Fair Turkey 2020, Uluslararası Ziyaretçilerini Ağırlamaya Haz | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair Turkey 2020. Uluslararası Ziyaretçilerini Ağırlamaya başladı

Ziyaretçilerin 27-28-29 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Fastener Fair Turkey, 5. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknoloji Fuarı’nda 190’ın üzerinde katılımcı ile buluşması için online ziyaretçi kaydı başladı.

Mack Brooks Fuarcılık, Fastener Fair Turkey Fuar Direktörü Olivia Griscelli “Dünya çapında etkili otomobil üreticileri Ford ve Toyota şirketlerinin yanı sıra Türk Hava Yolları ve Devlet Demiryolları’nın da katılacağı, şimdiden 11 farklı ülkeden 190 katılımcının yer aldığı fuar, uluslararası niteliğini kanıtladı.”şeklinde konuştu. Katılımcı ülkeler arasında Türkiye, Fransa, Almanya, İtalya, İran, Çin, Tayvan, İsrail, Hindistan, Güney Kore ve ABD bulunmaktadır.

Kimler Katılımcı?

Bir çok Türk firmasının katıldığı fuarda, yüksek kaliteli cıvata, somun, vida, perçin, rondela, dübel, mobilya ürünleri ve gijon üreticisi olan Çetin Civata da katılımcılar arasında yer almaktadır. Otomotiv, mobilya ve inşaat endüstrisi için somun ve cıvata, rot akışları ve perçin üreticisi olan Norm Civata, bağlantı elemanları ve otomotiv parçaları üreticisi Teknoform da fuar da olacaktır.

Önde gelen bir Türk üreticisi ve vida, cıvata, tespit sistemi ihracatçısı olan Meridyen, ayrıca somun, cıvata, vida ve bağlantı sistemleri üreticisi olan Obel Civata ve Öz Civata da ürünlerini sergileyecektir. Bunun yanı sıra, otomotiv, inşaat, akıllı telefon ve mobilya endüstrileri için yüzey işleme çözümleri sunan uluslararası bir üretici ve tedarikçi olan Atotech de fuarda yerini almaktadır.

Türkiye dışından gelen firmalar arasında, kör perçinler, dişli ekler, kendinden kilitli bağlantı elemanları ve tel ekler gibi çok çeşitli bağlantı elemanlarını sunacak olan İtalyan firması Fixi SRL bulunmaktadır. SPIROLOX tespit halkalarının ve dalga yaylarının imalatında ve geliştirilmesinde dünya lideri olan Smalley Europe ise karbon ve paslanmaz çelikten stoklanmış 10.000 parça yelpazesini sergileyecektir.

Bir diğer katılımcı ise, düşük dirençli vidalar, orta ve yüksek dirençli somun ve civata ve diğer ilgili ürünlerin imalatında Avrupalı soğuk şişirme firmalarının lider tedarikçisi olan İtalyan çelik şirketi Trafilerie San Paolo Srl'dir. ABD'li Magni de, Türkiye’de 2020'den 2025'e kadar küresel bağlantı elemanlarında beklenen yıllık % 4'lük büyümeden yararlanmaya hazır bir şekilde korozyon önleyici kaplamalarını sergileyecetir.

Bağlantı ve taşıma teknolojilerinde uzman ve bu sektörde önde gelen, uluslararası şirketlerden biri olan Titgemeyer GmbH, İtalyan makine üreticisi Sacma Group ve halkaları ve tırtıklı kilit rondelalarını tutma konusunda uzman İtalyan Beneri SpA firmaları da fuardaki katılımcılar arasında olacaklardır.

Kimler Ziyaret Ediyor?

Bu ticaret fuarı, kilit imalat sektörlerinden bağlantı elemanları tedarik eden ve ticaretini yapan sektör profesyonellerini bir araya getirecektir.
Fuar, 2018 yılında 48 farklı ülkeden 2.900 kişi tarafından ziyaret edildi, 2016 yılına göre ise bu rakam %70 artış gösterdi. Hyundai, Tofaş, Karsan Otomotiv, Ford, Toyota gibi otomotiv devleri ve Man Kamyon, SAMPA Otomotiv gibi ticari ve askeri taşıma araçları firmaları tarafından ziyaret edildi. 2018’de gelen ziyaretçilerimiz arasında ayrıca Türk Hava Yolları ve T. C Devlet Demiryolları, Mitsubishi Electric Türkiye, Panasonic, Siemens ve Toshiba gibi firmalar da yer aldı.

Ziyaretinizi Planlayın

Fastener Fair Turkey 2020, 27 Şubat Perşembe ve 28 Şubat Cuma 2020 tarihlerinde 10:00 - 17:00 ve 29 Şubat 2020 Cumartesi günü 10:00 - 16:00 saatleri arasında açık olacaktır. Ticari ziyaretçiler, 27 Şubat 2020 Perşembe gününden önce fuar web sitesinden ÜCRETSİZ olarak kayıt yaptırabilirler.