2021 baharı için tarih yeniden planlandı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

ULUSLARARASI KÖLN HIRDAVAT FUARI 2020 koronavirüs nedeni ile ertelendi

1 Mart 2020'den itibaren Köln'de planlanan ULUSLARARASI HIRDAVAT FUARI, Şubat 2021'de yeni bir tarihe ertelendi. Koelnmesse, koronavirüsün son ortaya çıkmasıyla ilgili giderek artan akut küresel duruma böyle tepki veriyor.

Asya'daki virüsün zaten vurduğu ülkelere ek olarak, İtalya artık enfeksiyon vakalarından etkilenen ilk Avrupa devleti haline geldi. Avrupa sağlık bakanları da bugünkü durumu ve yanıt olarak alınabilecek önlemleri tartışmak üzer 25 Şubat 2020'de Roma'da toplandı. Ayrıca, hafta sonundan bu yana, takım endüstrisinden katılımcılar, çalışanlarının sağlığı için büyük endişelerini yinelediler.

Bu güncel gelişmeler ve HARDWARE SHOW'daki Asyalı katılımcıların yüksek payı göz önüne alındığında, Koelnmesse yönetim ekibi mevcut durumu yeniden değerlendirdi ve endüstri ile istişare ederek yeni tarihi belirledi.

Çin'den yaklaşık 1.200'ü dahil olmak üzere yaklaşık 3.000 katılımcının, Köln'de iki yılda bir düzenlenen hırdavat endüstrisi için dünyanın önde gelen yenilik ve iş platformu olan INTERNATIONAL HARDWARE COLOGNE katılması bekleniyordu. Kayıtlı katılımcılara ve ziyaretçiler erteleme bildiriliyor.