Carlo Salvi 80. Yılını kutluyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Carlo Salvi 80. Yılını kutluyor

Şirket, Carlo Salvi tarihini yapmış olan, yapmakta olan ve yapacak olan herkesle birlikte çok önemli bir hedefi kutluyor.

Havacılık, otomobil ve elektronik alanında bağlantı elemanları üretecek başlıkların hayata geçirilmesi için referans şirket olan Carlo Salvi, 14 Eylül Cumartesi, 80. “doğum günü”nü kutladı. 80 yaşında göstermeyen bir şirket için çok önemli bir hedef. Bu anı, aileleri ile birlikte tüm çalışanları, eski çalışanları, tedarikçileri ve ortaklarıyla paylaşmaya karar veren ve Garlate'deki bir parti düzenleyen büyük Lecco şirketi hikayesini hatırlamak için mutlu bir fırsat. Akşam yemeğine, bu etkinliğin sadece şirket için değil aynı zamanda bölge için de önemli olduğuna tanıklık etmek üzere Garlate belediye başkanı Giuseppe Conti, kurumlar ve Carlo Salvi şirketinin tarihi dostları katıldı.

İtalyan sunucu ve komedyen Bay Omar Fantini yardımcı karakter Bayan Giulia Salemi'nin sunumlarıyla Carlo Salvi'nin uzun geçmişinin adımlarını takip eden şirketin yöneticileri Carlo Salvi CCO Sn. Marco Pizzi, ve Bay Germano Pandiani 300'den fazla konuk ağırladı.

Ayrıca, Hatebur ve Carlo Salvi’nin sahibi ve CEO Claudine Hatebur de Calderón, Carlo Salvi’nin CEO’su Thomas Christoffel ve Carlo Salvi CFO’su Thomas Hiltmann da sahneye çıktı. Onur konuğu eski sahibi Dr. Sergio Ziotti oldu. Akşamda, çalışanlar şükranlarını göstermek için Sn. Hatebur'a ve Sn. Ziotti'ye bir plaket hediye etti. Yemeğe katılan Kurumlar, Confindustria Başkanı Sn. Lorenza Riva ve Upiveb Başkanı Sn. Sergio Pirovano da şirkete duydukları saygıyı dile getirdi.

 “Şirketin geçmişini, bugününü ve geleceğini, yolları geçmişte şu anda ve gelecekte Carlo Salvi ile kesişenlerle  birlikte kutlamak istedik” diyen Carlo Salvi CCO’su Marco Pizzi, konuşmasında, “1939'dan günümüze bu şirket, başlık üretmek, ürünlerini sadece İtalya'da değil yurtdışında da satmak suretiyle gerçek ekolojist eğilimi öngören öncü gerçeklerden biri olma yönünde uzun bir yol kat etti. Teknolojisiyle, yeni hedeflere ve yeni sınırlara bakabilen tutkulu çalışanlarıyla her geçen gün daha da ünlü olan Carlo Salvi artık dünya çapında takdir ediliyor,” dedi. 

Carlo Salvi COO Sn. Germano Pandiani, “Bu parti ile bakışımızın her zaman geleceğe dönük olduğuna dikkat çekmek istedik. Yıllar geçtikçe, 2016'dan beri Carlo Salvi'yi yöneten kurucusunun, şirket yönetiminin, şirket personelinin ve Hatebur ailesinin icra tarzını karakterize eden bir bakış. Bu 80 yıl boyunca kaydedilen ilerleme, bizi dikkate değer bir üretim gelişimine götürdü. Şirketimizin gücü ve yeni ürünler bunu mümkün kılan unsurlardır,” dedi. 

Bugün şirket, anahtar kelimeleri inovasyon ve işlevsellik olan rolünü, bir makine serisi ve çözümlerle yeniden tasarlıyor. Yaşanan gerçekler, seçilen yolların doğru olduğunu, bu yolların, durgunluk ve kriz döneminde bile, sürekli gelişen bir pazarda mücadele etmek ve rekabet etmek isteyen bir toplumun kartviziti olduğunu doğrulamaktadır.