Fischer Abu Dabi’de büyük bir bağlantı elemanları merkezi açtı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fischer Abu Dabi’de büyük bir bağlantı elemanları merkezi açtı

Kendi başına yapanlar ve profesyoneller için ilk bağlantı elemanı merkezi

Dünyada pek az yer, Arap Yarımadası kadar çelik ankraj ve dübel gerektiriyor. Fischer'in sabitleme sistemlerinin yardımıyla fütüristik gökdelenler sürekli yükseliyor. Alman sabitleme uzmanı Abu Dabi'deki ilk Fischer Center'ı açarak pazardaki konumunu pekiştirmiş bulunuyor.

Yeni Fischer Center'ın açılışına çok sayıda yerel inşaat müteahhidi ve müşteri katıldı. Ziyaretçilerin Fischer sistemlerinin performansını ilk elden deneyimleyebilecekleri modern bir galeriye ek olarak, bağlantı elemanı merkezi ayrıca geniş bir dübel ve ankraj ürün gamının sunulduğu geniş bir satış katına sahip. Fischer uzmanları, her türlü uygulama için, müteahhitlere, planlamacılara, yapı mühendislerine ve mimarlara ve ayrıca kendi başına yapanlara doğru sistemi seçmelerinde yardımcı oluyorlar.

Büyük ölçekli sözleşmeler de Fischer Center aracılığıyla yapılabiliyor. Siparişler Dubai'deki merkez depodan müşterinin kapısına kadar en geç ertesi gün teslim ediliyor. Bu seçenekler, yeni konsepti, sorunsuz bir şekilde Fischer'in dünya genelinde kullanıcılarına sunduğu kapsamlı hizmet yelpazesine entegre ediyor. Bunlar arasında Mobil Fischer TourTruck eğitim ünitesi, Fischer’in akademisinde ücretsiz pratik eğitim seansları ve Fischer Professional uygulaması gibi dijital hizmetler yer alıyor.

Alman pazar lideri, Abu Dabi'deki Fischer Center ile Arap bölgesindeki ve Afrika'daki uzun vadeli hedeflerini vurgu yapmaktadır. Fischer’in MEA iştiraki bölgede uzun yıllar Suudi Arabistan, Katar, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Etiyopya, Kenya, Tanzanya ve Pakistan’daki şubeleriyle faaliyet gösteriyor ve yerel toptancılar Dubai’deki merkezi depodan tedarik sağlıyor. İnşaat müteahhitleri, Dubai'deki Burj Khalifa gibi prestijli projeler için ya da uzun süre önce kurulan Büyük Mekke Camii'nin restorasyonu için Fischer'ın sabitleme sistemlerine güveniyor. Yeni Fischer Merkezi bu mevcut başarılara dayalı olarak güvenli bir gelecek için zemin hazırlıyor.