Yenilikçi metal şekillendirme çözümlerinde 145 yıl | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Yenilikçi metal şekillendirme çözümlerinde 145 yıl

Gelişmiş soğuk ve sıcak şekillendirme makinelerinde, işleme teknolojisinde ve müşteri destek ürün ve hizmetlerinde küresel lider olan National 
Machinery için 2019, 145 yıllık bir çalışmayı işaret ediyor.

1874 yılında on kişilik işgücüyle başlayan National Machinery, 16 farklı ülkede satış ofisleri, üretim tesisleri ve servis merkezlerini içerecek şekilde büyüdü. National, dünyaca ünlü cıvata ve somun makinelerinin üretilmesinden 18 ülkede yaklaşık 800 patentiyle destekli, piyasadaki son teknoloji metal şekillendirme makine, teknoloji ve hizmetlerin üretimine evrilmiştir.

National Machinery, bu başarısını, biri markezi olan Ohio, ABD'deki ana üretim tesisinde ve diğeri Almanya'nın Nürnberg'deki Satış ve Servis merkezinde yapılan iki açık ev etkinliği ile kutladı. Her iki etkinlikte de, Global Machinery’nin daha önce hiç girilmemiş Ar-Ge departmanına erişim de dahil olmak üzere, National’ın dünya standartlarında tesislerini gezme imkanı sağlanarak küresel müşterileri ve iş ortakları ağırlandı. Turlar, FORMAX® soğuk şekillendirme teknolojisi ve SMART Machinery diş haddeleme ve sivriltme teknolojisi gösterileriyle vurgulandı. Açık ev konuklarına, Endüstri 4.0, yeni FORMAX teknolojisi, diş açma, temizleme ve muayene gibi ikincil operasyonlar ile proaktif bakım ve yeniden kurma gibi konuları kapsayan on farklı eğitim seminerine katılma fırsatı sunuldu. Her ziyaretçinin iyi zaman geçirmesi için, turlar ve seminerler arasında konuklar, National ürünlerini ve ilgili ürün standlarını mekanda düzenlenen bir ticaret fuarı ortamında incelediler. Konuklar, Tiffin'de sergilenen 40 klasik otomobil ve Nϋrnberg'de bir bira bahçesi gibi çeşitli eğlence etkinliklerine de katıldılar. Etkinlik, Tiffin tesisinin ön bahçesinde düzenlenen şirket çapında bir öğle yemeği ile sona erdi. Ulusal çalışanları, iş ortakları ve tedarikçiler, Tiffin belediye başkanı Aaron Montz, yakınlardaki Heidelberg Üniversitesi Başkanı Rob Huntington ile Ulusal Makine dördüncü kuşak Başkanı ve CEO Andrew Kalnow'un kutlama yemeğinde yaptıkları konuşmaları dinlediler.