Bufab, Schneider Electric tarafından EnHızlı Küresel Tedarikçi seçildi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Bufab. Schneider Electric tarafından EnHızlı Küresel Tedarikçi seçildi

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde bir dünya lideri olan Schneider Electric, 120'den fazla ortağının C düzeyindeki yöneticilerini 2-3 Ekim'de İspanya'nın Barselona kentinde bir araya getirdi. Teması “Sürdürülebilir Büyüme” olan konferans sırasında Schneider, birkaç tedarikçiyi mükemmel addetti.

Bufab, Schneider’in 50.000’den fazla tedarikçisi arasından Dünyadaki En Hızlı Tedarikçi seçildi. Ödül, zorlu bir aday gösterme ve değerlendirme sürecinden sonra verildi.

Bufab Başkanı ve CEO Jörgen Rosengren, “Dünya çapında en fazla 26 milyar Euro'luk ciro ve 140.000 çalışanı olan Schneider gibi kendi alanında lider bir aktörün Bufab AB'yi en hızlı tedarikçileri seçmesi onur ve memnuniyet verici. Onur verici, çünkü kendi alanımızdaki güçlü aktörlerle olduğu kadar, kendi sektörlerinde de dünyanın en büyük şirketleri ve liderleriyle rekabet sözkonusu. Memnuniyet verici, çünkü Çözümcü zihniyetimiz ve Dijitalde En İyi Uygulama olan araç setimizle, dünya çapında en zorlu müşterilerin bile üretkenliklerini arttırmalarına yardımcı olabileceğimizi gösteriyor,” dedi.