Pazar Büyümesi, Fastener Fair France 2020’de Yeni Havacılık Alanı... | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Pazar Büyümesi. Fastener Fair France 2020’de Yeni Havacılık Alanı...

Havacılık endüstrisinin gelişmesine bağlı olarak 2024 yılına kadar %7,6'lık bir CAGR'a yükselen havacılık sınıfı bağlantı elemanlarına yönelik küresel talebin artmasıyla birlikte, Fastener Fair France, 27 Mayıs - 28 2020 Paris Expo-Porte de Versailles'de (Hall 3.2) sektörün tamamına yönelik bir alan ayırıyor.  

Uluslararası fuardaki bu eşsiz alan, sektördeki alıcılar ve satıcılar için harika bir ağ oluşturma fırsatı sağlayacak. Airbus, Arconic, Align Aerospace, Dassault Aviation, Safran gibi ihracat devleri, Fastener Fair France 2018'i ziyaret etti. Motor, inşaat ve imalat endüstrisi de, Fastener Fair France 2018'de Renault, British Steel ve Fischer gibi imalat liderleriyle temsil edilecek.
 
Organizatör Mack Brooks Exhibitions adına Fastener Fair Fransa Fuar Direktörü Olivia Griscelli, “100'e yakın uluslararası katılımcı, endüstriyel bağlantı elemanları için olumlu pazar görünümünden yararlanmak üzere 2020'deki yerini aldı,” dedi. 2020 fuarı için bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisinden katılımcılar arasında BAFA SA, Scell-it, RMZ Avusturya, pgb-Europe, S + P France bulunuyor. 

Olivia Griscelli, “Ziyaretçiler, 2020'de yine Fransız Bağlantı Elemanları Dağıtıcıları Birliğinin desteğiyle, keyif alabilecekleri eşsiz bir pazarları olduğunda yatırım yapmaya daha istekliler. 2018'deki 161 uluslararası katılımcıdan %75'i olumlu iş yapma talebi aldı. Fransa'da bağlantı ve sabitleme teknolojilerine adanmış bu tek uluslararası fuar, bağlantı elemanı endüstrisindeki katılımcılara en son yeniliklerini sergileme olanağı sağlarken bağlantı elemanları ve sabitleme teknolojileri tedarikçi ve pazarlamacı şirketler için harika bir fırsat sunuyor. Bu fuar, bağlantı elemanları ve sabitleme endüstrisi için Almanya, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika ve Hindistan'da düzenlenen bir dizi uluslararası sergiden biridir,” dedi.

 Griscelli, “Fuar, satın almacıların, artan talebi karşılamak için alımlarını hızlandırmak istediği önemli bir zaman denk geliyor,” diye ekledi. Freedonia Grubu tarafından endüstriyel bağlantı elemanları üzerinde yapılan araştırma gösteriyor ki; canlı havacılık, otomotiv ve inşaat sektörlerinin yönlendirmesiyle Fransız havacılık sınıfı bağlantı elemanı pazarının 2020-2025 yıllarında %24'lük bir artışla 1 milyar dolara ulaşılması öngörülmekte olup endüstriyel bağlantı elemanlarının %3'lük yıllık artışla toplamda 2,8 milyar dolar olacağı tahmin edilmektedir. 

ABD'den sonra ikinci sırada yer alan Fransız havacılık endüstrisi Fransa'nın en büyük sanayi sektörü olup bunun ardından gelen otomotiv endüstrisi ile birlikte her ikisinin de 2025 yılına kadar istikrarlı bir şekilde büyüyeceği öngörülüyor. Freedonia Group tarafından yayınlanan Dünya ve Endüstriyel Bağlantı Elemanları Raporu'nun 9. Baskısı, küresel endüstriyel bağlantı elemanı pazarının yıllık %4 oranında büyüyeceğini ve 2025 yılına kadar toplamda  99.5 milyar ABD Dolarına ulaşacağını ortaya koyuyor.